Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Препарат для обробки насіння Сої перед посівом, при застосуванні якого рослини фіксують від 90 до 260 кг/га атмосферного азоту
Замовляйте вигідніше
Характеристики
| Склад: | Бактерії Bradyrhizobium japonicum > 5,0 × 10^9 КУО/мл, Стабілізатор-прилипач, Мінеральне середовище, Комплекс біополімерів |
| Препаративна форма: | Порошок |
| Норма внесення: | 0,2 кг/га |
| Застосування: | на 250 кг (~ 2 га) |
| Хімічна група: | Біопрепарати |
| Класифікація ВООЗ: | IV клас (малонебезпечні) |
| Виробник: | Інститут НААН |
| Країна походження: | Україна |
Соя
| Норма внесення: | 0,2 кг на 125 кг (1 га) |
| Стимулююча дія: | Фіксація від 90 до 260 кг/га атмосферного азоту |
| Спосіб внесення: | Обробка насіння перед посівом |
| Норма робочого розчину: | 0,6 - 0,8 л на 125 кг (1 га) |
Параметри
| Тривалість дії: | Препарат містить унікальний компонент, який поліпшує прилипання бактерій до насіння та забезпечує їх зберігання на насінні протягом 2 місяців |
| Температури внесення: | від +10 до +35 ℃ |
| Сумісність: | Сумісний із протруйниками насіння |
| Особливостi: | Оброблення насіння проводиться у закритих приміщеннях або під навісом, щоб попередити попадання на препарат чи оброблене насіння прямих сонячних променів, Можливе завчасне оброблення насіння |
| Термін придатності: | 10 місяців (при температурі від +5 до +25 ºС), Відкритий препарат необхідно використати протягом 24 год , Не допускається замерзання препарату |
| Нормативний документ: | ТУ У 24.1-05417242-001:2012 |
Опис
Характеристика
Штами, використані у виробництві Ризостим Ультра Соя, характеризуються збільшеною продукцією екзополісахаридів та високою стійкістю до несприятливих факторів довкілля, мають інтенсивнішу азотфіксувальну активність (в 1,5–2,0 рази), вірулентність (на 10 %), забезпечують збільшення урожаю зерна на 12,0– 14,5 % порівняно із класичними препаратами
Після збирання урожаю у ґрунті та пожнивних рештках залишається високий вміст азотних сполук органічного походження
Переваги
- Містить суміш високоефективних штамів з великим титром ризобій
- Містить природні полімери для поліпшення прилипання та утримання бактерій на насінні протягом 2 місяців
- Рослини фіксують від 90 до 260 кг/га атмосферного азоту
Способи доставки
Нова Пошта
Укрпошта Експрес
Ризостим Ультра Соя
Відгуки (16)
Тарас Грицай,
29.01.2026
кожен рік оформлюю собі тут сою різну на розвід і цей інокулянт щоб потім продавати людям то ніколи ніхто не жалувався. все якісно
Денис Пилипченко,
18.12.2024
взяв в свого тески Дениса на пробу і на контрольній ділянці врожай мав більший на 5 ц
Дмитрий Дмитренко,
18.11.2024
інокулянт спрацював,бульбашкові бактерії були
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





