Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Карбамід N 46,2 (Сечовина)

В наявності
Добриво
Перегляди: 191

Найбільш концентроване водорозчинне, повільно діюче азотне добриво

Обсяг / Вага: 4,6 кг
Стара ціна: 525 грн
485,00 грн.
Бонус при покупці: 10 грн

🔹 Склад: Азот N 46%

🔹Норма внесення: обприскування по листу 4-10 кг/га

🔹 Загальний опис:
Карбамід використовується як допосівне добриво на всіх ґрунтах під різні культури. Його можна вносити для підживлення просапних і овочевих культур з невідкладною заробкою у ґрунт. Несвоєчасна заробка може призвести до втрати азоту через випаровування аміаку, який утворюється під час розкладу вуглекислого амонію, на який перетворюється карбамід.

Добриво відмінно показує себе при некореневому підживленні всіх культур, адже, на відміну від будь-яких інших азотних добрив, не спричиняє опіки рослині і сприяє підвищенню білка, клейковини й вуглеводів.

У ґрунті сечовина повністю розчиняється ґрунтовою вологою і під дією ґрунтового ферменту уреази швидко амоніфікуєтсья, перетворюючись у вуглекислий амоній (карбонат амонію). Амоній, що утворився, поступово поглинається колоїдною фракцією ґрунту, що виключає втрату азоту і сприяє поступовому поглинанню рослиною.

Спочатку карбамід поводить себе як слаболужне добриво, тому ефективний на кислих і слабокислих ґрунтах. Частина амонію під час вегетації може нітрифікуватися, через що утворюється незначна кількість нітратного азоту, який легко поглинається рослиною. За таких умовреакція не змінюється і відбувається незначне біологічне підкислення.

Після поглинання рослинами всього азоту від карбаміду в ґрунті не залишається ані кислих, ні лужних залишків, і реакція ґрунтового розчину не змінюється

🔹Переваги застосування:

1. Сприятливо впливає на нарощування вегетативної маси рослинності.

2. Активно впливає на розвиток кореневої системи, в результаті чого поліпшується подача води і поживних речовин по стовбуру рослини.

3. Підвищує стійкість рослин від шкідників та хвороб.

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

485.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Добриво
0.00 Agronomix
Артикул: Протруйник
0.00 Agronomix
Артикул: Фунгіцид
0.00 Agronomix
Артикул: Протруйник
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара