Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Дворучка пшениця Зимоярка (СуперЕліта)

В наявності
Артикул: Насіння
Перегляди: 837

Сорт представляє новий тип пшениць- дворучок. Має високий генетичний потенціал продуктивності.

Обсяг / Вага:: 50 кг
Стара ціна: 1 080 грн
980,00 грн.

🔹Біологічні ознаки: середньорослий, інтенсивного типу, середньостиглий. Вегетаційний період - 273-297 днів. Має середню морозостійкість. Стійкий до посухи, вилягання, ураження борошнистою росою, бурою лист- ковою іржею та фузаріозом. Сорт стійкий до вірусних хвороб, до осипання зерна, стікання та проростання зерна в колосі. Різновидність -лютесценс (безоста). Сорт Зимоярка є першим в Україні сортом пшениць, який можна висівати восени - в кінці оптимальних строків посіву озимих, у зимові відлиги та рано весною, можна також використовувати для пересіву зріджених, або загиблих озимих.

- Данне насіння: СуперЕліта

- Схожість: 93%

- Масса 1000 насінин: 36,9 грамів

🔹Потенціал врожайності: 110 ц/га (Полтавська обл - 94,4 ц/га, Київська обл 84,0 ц/га)

🔹Норма висіву:  5,5-6,0 млн. схожих зерен на 1 га (200-220 кг/га) При весняному посіві норму висіву треба дещо збільшити

Сорт можна використовувати як в підзимньому, так і весняному посіві. Специфічним для цього сорту є необхідність посіву у пізні, але оптимальні для озимої пшениці строки (як озима форма) та дуже рано навесні (як яра форма).

Ранні посіви осінню призводять до переро- стання сходів та їх вимерзання. В зв’язку з недостатньою морозостійкістю сорту його насінництво надійніше вести застосовуючи весняні посіви. Решта агротехнічних вимог є типовими для озимих та ярих пшениць.

Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити ранньовесняне підживлення по мерзлоталому ґрунту та внесення добрив на бідних ґрунтах з осені (до чи після посіву), проводити також захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу фалькон чи фолікур. 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

980.00 Agronomix
Популярні товари:
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Актуальні статті

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара