Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Для винограда

Сортування:
orderby
Долина
Артикул: Оракул

Комплексне універсальне рідке добриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, лугових і газонних трав.

195.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: СТРОБИ

Фунгіцид захисної, лікувальної та викорінюючої дії, високоефективний проти широкого кола грибкових хвороб. 

790.00 Agronomix
Ранголі
Артикул: ФАР

Універсальний інсектицидний препарат - від комах з прихованоживучими стадіями розвитку, ґрунтових шкідників та кліщів.

148.00 Agronomix
Ранголі
Артикул: Аз

Має захисну та лікувальну дію для овочевих, зернових, технічних культур та виноградників від збудників грибних захворювань.

660.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: ОпАк

Високоефективний інсектицид системної, контактної та контактно-кишекової дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю та тривалим періодом захисної дії.

790.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: Ацидан

Контактно-системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії

790.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: ТАУР

Високоефективний контактний акарицид в боротьбі з широким спектром шкідливих кліщів з тривалим періодом захисної дії та овіцидною дією.

740.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: Тіоф

Фунгіцид широкого спектра дії, розроблений для захисту овочевих і плодово-ягідних культур від грибкових захворювань типу фітофтороз, макспоріоз, мільдью, парша і плямистість листя.

59.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: ТИОР

Універсальний контактний фунгіцид з акарицидною дією для боротьби з хворобами та кліщами у виноградарстві, овочівництві та садівництві.

1,780.00 Agronomix

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара