Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Фумігант Фуміфос (Фосфід Алюмінію)

В наявності
Допоміжні
Перегляди: 599

Високоефективний фумігант для боротьби зі шкідниками запасів із інсектицидною та родентицидною дією.

Обсяг / Вага: 1 кг
1 160,00 грн.
Бонус при покупці: 23 грн
Діюча речовина: Фосфід алюмінію 560 г/кг (газ фосфін)

🔹Норма внесення: 9 г/т (3 табл./т)

Шкідливий об’єкт: шкідники запасів.

Спосіб та час обробки:

при 5-10 °С експозиція 10 діб;
при 11-15 °С експозиція 7 діб;
при 16-20 °С експозиція 6 діб;
при 21-25 °С експозиція 5 діб;
Дегазація мінімально – 10 діб.

🔹Період захисної дії: діє тільки в період експозиції в залежності від температури 5-10 діб. Після дегазації препарат періоду захисної дії немає.

🔹Механізм дії: в результаті контакту діючої речовини фосфіду алюмінію із вологою атмосферного повітря відбувається хімічна реакція, в результаті чого відбувається розкладання препарату із виділенням безколірного газу фосфіну, вуглекислого газу та аміаку. Газ фосфін викликає параліч нервової системи шкідників в результаті чого настає порушення процесів метаболізму і блокується надходження кисню до організму. Як результат настає загибель шкідників. Швидкість впливу препарату на шкідників залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель відкрито живучих шкідників, досягається при забезпечені показника концентрації фосфіну на час експозиції на рівні 7 г/год/м², шкідники в захисній формі зараження зерна і зерно продуктів – 25 г/год/м²

🔹Властивості та переваги:

1. Фуміфос забезпечує 100% загибель всіх шкідників сільськогосподарської продукції під час її зберігання, незалежно від стадії розвитку як комах, кліщів а також гризунів.

2. Фіміфос широко застосовується на хлібоприймальних підприємствах в колективних і насіннєвиробничих підприємствах для обробки потягів, млинів, елеваторів, насіння і продовольчого зерна, муки, крупи, сухих овочів та іншої сільськогосподарської продукції.

3. Характеризується високою біологічною активністю та легкістю застосування.

4. Не впливає на схожість і якісні показники насіння і продукції.

❗️Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: I клас (сильнодіючі ядовиті речовини)
 
1,160.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Гербіцид
0.00 Agronomix
Артикул: Гербіцид
0.00 Agronomix
Артикул: Інсектицид
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара