Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Соняшник Тернер - новий високоврожайний гібрид екстенсивного типу, стійкий до гербіцидів групи імідазолінонів (ІМІ). Показує стабільні показники врожайності та олійності не залежно від умов вирощування завдяки толерантності до хвороб та високому потенціалу врожайності.
Характеристики
| Застосування: | на 2,5 га |
| Аналог: | P64LP170 |
| Селекція: | Україна (Іноземні батьківські форми) |
| Виробник: | Арт-Агро |
| Рік урожаю: | 2025 |
| Насіння протруєно: | Металаксил-М, Карбендазим |
| Вага: | 9 кг |
| Мішок: | 150 тис насінин |
Врожайність
| Потенціал: | 58 ц/га |
| Фактична: | 36 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Середньо-Стиглий |
| Термін вегетації: | 103 діб |
| Технологія: | ClearField Plus |
| Стійкість до вовчка: | 6 рас |
| Генерація: | Гібрид F1 |
| Тип вирощування: | Екстенсивний |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Висота рослини: | 165 см |
| Діаметр кошика: | 22 - 24 см |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 70 грам |
| Вміст олії: | до 54 % |
Висів
| При достаньому зволоженні: | 55 - 60 тис шт/га |
| В посушливих умовах: | 45 - 50 тис шт/га |
Агрономічні властивості
| Енергія початкового росту: | 8 балів |
| Посухостійкість: | 8 балів |
| Стійкість до вилягання: | 9 балів |
| Стійкість проти фомозу: | 9 балів |
| Стійксть проти фомопсису: | 9 балів |
| Стійксть проти сірої гнилі: | 9 балів |
| Стійкість проти борошнистої роси: | 9 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Сертифікат якості |
Опис
Особливості гібриду Тернер
- Високоврожайний і стабільний;
- Генетична стійкість до вовчку;
- Стабільні показники олійності;
- Невибагливий до агрофону;
- Високотолерантний до хвороб.
Способи доставки
Нова Пошта
Тернер
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





