Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Гібрид Танос ранньостиглий, тривалість соняшнику з генетичною стійкістю до нових рас вовчка. Має високі показники потенціалу врожайності. Добре переносити посуху.
Характеризується високим рівнем вмісту олії в насінні.
Характеристики
| Застосування: | на 2,5 га |
| Селекція: | Україна |
| Виробник: | Інститут селекції |
| Рік урожаю: | 2025 |
| Насіння протруєно: | Флудиоксоніл 25 г/л, Металаксилу–М 10 г/л, Мікродобрива |
| Вага: | 8,1 кг |
| Мішок: | 150 тис насінин |
Врожайність
| Потенціал: | 50 ц/га |
| Фактична: | 38 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Середньо-Ранній |
| Термін вегетації: | 111 - 113 діб |
| Технологія: | Гранстар |
| Стійкість до вовчка: | 7 рас |
| Генерація: | Гібрид F1 |
| Тип вирощування: | Інтенсивний |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Висота рослини: | 170 - 180 см |
| Діаметр кошика: | 18 - 20 см |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 55 - 60 грам |
| Вміст олії: | 49 - 50 % |
Висів
| При достаньому зволоженні: | 50 - 55 тис шт/га |
| В посушливих умовах: | 40 - 45 тис шт/га |
Агрономічні властивості
| Посухостійкість: | 8 балів |
| Стійкість проти НБР (переноспороз): | Наявна |
| Стійкість проти фомозу: | 7 балів |
| Стійксть проти фомопсису: | 7 балів |
| Стійксть проти сірої гнилі: | 8 балів |
| Стійкість проти борошнистої роси: | 8 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Сертифікат якості |
Опис
Способи доставки
Нова Пошта
Танос
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





