Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Гібрид стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU). Високоврожайний, посухо та стресостійкий гібрид, толерантний до хвороб. Характеризується високою стабільною врожайністю, пристосований для вирощування в усіх зонах України і на різних типах ґрунтів.
Замовляйте вигідніше
Характеристики
| Застосування: | на 2,5 га |
| Селекція: | Україна (Іноземні батьківські форми) |
| Виробник: | Арт-Агро |
| Рік урожаю: | 2025 |
| Насіння протруєно: | Металаксил-М, Карбендазим |
| Вага: | 8,2 кг |
| Мішок: | 150 тис насінин |
Врожайність
| Потенціал: | 58 ц/га |
| Фактична: | 32 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Середньо-Ранній |
| Термін вегетації: | 110 діб |
| Технологія: | Гранстар |
| Стійкість до вовчка: | 7 + рас |
| Генерація: | Гібрид F1 |
| Тип вирощування: | Помірно-Інтенсивний |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Висота рослини: | 165 - 175 см |
| Діаметр кошика: | 20 - 23 см |
Якість
| Вміст олії: | до 52 % |
Висів
| При достаньому зволоженні: | 50 - 60 тис шт/га |
| В посушливих умовах: | 45 - 50 тис шт/га |
Агрономічні властивості
| Енергія початкового росту: | 9 балів |
| Посухостійкість: | 9 балів |
| Стійкість до вилягання: | 8 балів |
| Стійкість проти НБР (переноспороз): | Наявна |
| Стійкість проти фомозу: | 9 балів |
| Стійксть проти фомопсису: | 9 балів |
| Стійксть проти сірої гнилі: | 9 балів |
| Стійкість проти борошнистої роси: | 9 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Сертифікат якості |
Опис
Особливості гібриду Неймер Плюс
- Стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил
- Високоврожайний, посухо- та стресостійкий
- Міцне стебло та потужна коренева система
- Пристосований для вирощування на різних типах ґрунтів
- Стійкий до нових рас вовчка
Способи доставки
Нова Пошта
Неймар Плюс
Відгуки (1)
Семен Сигнаївський,
14.01.2026
у сусіда він був того року і кошики прям великі то на цей рік вже всі в селі тут замовили. дякую за швидку доставку
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





