Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Кейн - стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU). Має швидкий розвиток на початкових етапах. Реалізує гарний потенціал врожайності навіть у зонах ризикового землеробства. Соняшник рентабельний за рахунок стабільності, пластичності та адаптивності до різних умов вирощування
Характеристики
| Застосування: | на 2,5 га |
| Селекція: | Україна (Іноземні батьківські форми) |
| Виробник: | Арт-Агро |
| Рік урожаю: | 2025 |
| Насіння протруєно: | Металаксил-М, Карбендазим |
| Вага: | 8,1 кг |
| Мішок: | 150 тис насінин |
Врожайність
| Потенціал: | 50 ц/га |
| Фактична: | 31 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Середньо-Стиглий |
| Термін вегетації: | 106 діб |
| Технологія: | Гранстар |
| Стійкість до вовчка: | 7 рас |
| Генерація: | Гібрид F1 |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Висота рослини: | 165 - 170 см |
| Діаметр кошика: | 18 - 23 см |
Якість
| Вміст олії: | до 52 % |
Висів
| При достаньому зволоженні: | 55 - 60 тис шт/га |
| В посушливих умовах: | 45 - 50 тис шт/га |
Агрономічні властивості
| Енергія початкового росту: | 9 балів |
| Посухостійкість: | 9 балів |
| Стійкість до вилягання: | 8 балів |
| Стійкість проти фомозу: | 8 балів |
| Стійксть проти фомопсису: | 8 балів |
| Стійксть проти сірої гнилі: | 8 балів |
| Стійкість проти борошнистої роси: | 9 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Сертифікат якості |
Опис
Особливості гібриду Кейн
- Стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил
- Швидкий стартовий ріст
- Високопродуктивний, врожайний гібрид
- Толерантний до посухи та стресових умов
- Рентабельний за рахунок стабільності та пластичності
Способи доставки
Нова Пошта
Кейн
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





