Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Багато стручків мають по 4 боба, включаючи характерне скупчення у верхній частині кожної рослини
Замовляйте вигідніше
Характеристики
| Застосування: | на 0,2 га |
| Селекція: | Канада |
| Виробник: | Насіннєве господарство |
| Рік урожаю: | 2025 |
Врожайність
| Потенціал: | 45 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Ультра-Ранній |
| Класифікація: | 000.8 MR |
| Термін вегетації: | 70 - 75 діб |
| Сума ефективних температур: | CHU 2250 |
| Технологія: | RR2Y (під Раундап) |
| Генерація: | Перша |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Гілкування: | Середнє |
| Морфотип: | Детермінантний |
| Висота рослини: | 75 - 85 см |
| Забарвленя квітки: | Фіолетове |
| Висота прикріплення нижнього бобу: | 15 - 17 см |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 191,7 грам |
| Схожість: | 90 % |
| Енергія проростання: | 89 % |
| Вміст білка: | 42 % |
Висів
| насінин / га: | 550 - 650 тис |
| кг / га: | 100 - 110 |
| Ширина міжрядь: | 12,5 - 30 см |
| Ґрунти: | Рекомендований для вирощування на всіх типах ґрунтів |
Агрономічні властивості
| Стійкість до хвороб: | 9 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Протокол випробувань |
Опис
Переваги
- Багато стручків мають по 4 боба, включаючи характерне скупчення у верхній частині кожної рослини
- Високе кріплення нижніх бобів завдяки подовженій нижній частині міжвузля
- Надзвичайно високий стартовий ріст
Способи доставки
Нова Пошта
Ватсон
Відгуки (13)
Олександр Павлюк,
09.02.2026
Брав Вашу сою Ватсон того року ,результатом задоволений, майже 5 ц з 12соток
Ярослав Олександрович Гулько,
05.02.2026
Ватсон гарний сорт розвів його на площу . Дав по 35ц. А зараз хочу взяти ще якийсь на розвід
Володимир Іванович Мариняк,
04.11.2025
зібрав під 40 в цьому не простому році, більше ніж інші сорти
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





