Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Найбільша врожайність в своїй групі стиглості
Замовляйте вигідніше
Характеристики
| Застосування: | на 0,2 га |
| Селекція: | Канада |
| Виробник: | Насіннєве господарство |
| Рік урожаю: | 2025 |
Врожайність
| Потенціал: | 52 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Ранній |
| Класифікація: | 00.5 MR |
| Термін вегетації: | 75 - 80 діб |
| Сума ефективних температур: | СHU 2350 |
| Технологія: | RR2Y (під Раундап) |
| Генерація: | Перша |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Гілкування: | Середнє |
| Висота рослини: | 90 - 110 см |
| Забарвленя квітки: | Біле |
| Забарвленя рубчика: | Світле |
| Висота прикріплення нижнього бобу: | 13 - 16 см |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 160,6 грам |
| Схожість: | 93 % |
| Енергія проростання: | 92 % |
| Вміст білка: | 42,5 % |
| Вміст олії: | 20 - 21 % |
Висів
| насінин / га: | 700 - 800 тис |
| кг / га: | 110 - 125 |
| Ширина міжрядь: | 12,5 - 30 см |
| Ґрунти: | Адаптований до ґрунтів із високим pH |
| Терміни посіву: | Добре адаптований до холодних та вологих умов |
Агрономічні властивості
| Посухостійкість: | 8,5 балів |
| Стійкість до вилягання: | 8,5 балів |
| Стійкість до обсипання: | 8,5 балів |
| Стійкість до хвороб: | 8,5 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Протокол випробувань |
Опис
Переваги
- Надзвичайно висока стійкість до розстріскування
- Сильна польова стійкість до фітофтори
- Характерною ознакою даного сорту RR2Y є підвищена кількість бобів на рослині та насінин у бобі (до 40 % 4-насінних)
Способи доставки
Нова Пошта
S007-Y4
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





