Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Найвища стійкість до полягання та розтріскування стручків
Замовляйте вигідніше
Характеристики
| Застосування: | на 0,2 га |
| Селекція: | Канада |
| Виробник: | Насіннєве господарство |
| Рік урожаю: | 2025 |
Врожайність
| Потенціал: | 48 ц/га |
Біологічні ознаки
| Група стиглості: | Ранній |
| Класифікація: | 00.3 MR |
| Термін вегетації: | 85 діб |
| Сума ефективних температур: | СHU 2375 |
| Технологія: | RR2Y (під Раундап) |
| Генерація: | Перша |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Гілкування: | Слабке |
| Висота рослини: | 80 - 110 см |
| Забарвленя рубчика: | Чорне |
| Висота прикріплення нижнього бобу: | 12 - 15 см |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 120 - 140 грам |
| Схожість: | 94 % |
| Енергія проростання: | 94 % |
| Вміст білка: | 42 % |
Висів
| насінин / га: | 750 - 850 тис |
| кг / га: | 110 - 125 |
| Ширина міжрядь: | 12,5 - 30 см |
Агрономічні властивості
| Стійкість до обсипання: | 8,5 балів |
| Стійкість до хвороб: | 8,5 балів |
Параметри
| Нормативний документ: | Протокол випробувань |
Опис
Переваги
- Найновіший ранній сорт з високим потенціалом урожайності
- Висока стійкість до неспрятливих умов та хвороб
- Найвища стійкість до полягання та розтріскування стручків
Способи доставки
Нова Пошта
PS 0035
Відгуки (1)
Володимир Миронюк,
13.05.2025
сою сподобалася по врожайності, вносив тільки інокулянт без добрив
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





