Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Озимий горох Мороз NS Serbia (Імпорт)

В наявності
Насіння
Перегляди: 526

Перший сербський озимий сорт білкового гороху, призначеного для виробництва зерна. Сорт створений "педигри" методом відбору з гібридної популяції

Виробник:
Обсяг / Вага: 25 кг
Стара ціна: 1 480 грн
1 280,00 грн.
Бонус при покупці: 26 грн

🔹Характеристики

- Протруйник: фунгіцидний Максим XL
- Група стиглості: Ультра ранньостиглий
- Тип рослини: Стоячий
- Висота рослини: 60-80 см
- Число стручків: 10-14
- Вміст білка: 23-25 %
- Масса 1000 насінин: 180-200 гр
- Потенціал врожайності: 62 ц/га

🔹Рекомендована норма посіву: 200 кг/га

Відмінно переносить низькі температури. За стійкістю до низьких температур, цей сорт на рівні з озимою пшеницею. Рослини - обмеженого зростання, висотою 60-80 см, з частими вузликами в нижній частині стебла, що збільшує толерантність до вилягання. Рослини розгалужуються і в середньому мають по два стебла.

Сорт НС Мороз має тип листа афіла (вусатий), що дозволяє зв'язування рослин на ранніх стадіях росту і розвитку, так що посів залишається невилягаючим до самої прибирання. Це дозволяє більш легке прибирання і значне зниження втрати зерна під час збирання врожаю.

Квітка - біла. Стручки знаходяться у верхній частині стебла, що також значно зменшує втрати при механізованому прибиранні. Число стручків по рослині варіює між 10 і 14. Зерно - круглої форми, від світло-кремового до світло-зеленого кольору.

Сорт ультра ранньостиглий, прибирання проводиться за десять днів до збирання озимого ячменю, в середньому від 10 до 15 червня.

Після прибирання, насіння гороху, враховуючи дуже низький відсоток антінутрітівних речовин в насінні, не потрібно термічно обробляти, але тільки правильно зберігати в складах, і використовувати в харчуванні всіх видів і категорій домашніх тварин, як відмінне доповнення соєвого шроту.

🔹Результати врожайності: Черкаська область 54,1 ц/га, Миколаївська область 48,6 ц/га, Вінницька область 44,9 ц/га

Технологія вирощування Гороху 🌱

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

1,280.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Насіння
0.00 Agronomix
Артикул: Насіння
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара