Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Протруйник Вимпел К - стимулятор роста

В наявності
Протруйник
Перегляди: 681

Високоефективний препарат для обробки насіння, бульб, чубуків, живців та саджанців.

Виробник:
Обсяг / Вага: 1 л
670,00 грн.
Бонус при покупці: 13 грн

Діюча речовина: Бурштиново-гуматний комплекс 33 г/л, Поліетиленоксиди 770 г/л

Властивості: стимулятор росту, протруйник, адаптоген, кріопротектор, антістрессант, антиоксидант

🌾🌻🌽🌿🌱Зернові, соняшник, кукурудза, цукрові буряки, зернобобові
- Передпосівна обробка насіння
- Норма внесення 0,5 кг/т

🍅🥕🥦Овочі та інші культури
- Замочування насіння та розсади на 1,5 - 2 години
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

🥔Картопля
- Передпосадкова обробка бульб
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

🍏🍇🍓Плодово-ягідні, виноград
- Замочування саджанців та живців
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

Для позакореневого обробки готують робочий розчин з розрахунку 10-20 мл препарату на 10 л води на 2 сотки, для обробки посадкового матеріалу - 10 мл препарату розчиняють в 0,5 л води

Такий простий агротехнічний прийом, як обробка насіння стимулятором росту ВИМПЕЛ-К, веде до збільшення врожайності на 15-28%, що має безперечний економічний ефект.

Переваги:

Стимулятор росту. Особливістю препарату є його активізація виробництва аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), тому ВИМПЕЛ-К  є потужним стимулятором утворення енергії.

Прилипач. Компонент препарату з високою молекулярною масою властива висока плівкотвірна здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ-К забезпечує закріплення бакових сумішей на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив на 25-30%.

Адаптоген і кріопротектор. ВИМПЕЛ-К підвищує осмотичний тиск, спрямований в середину клітини, покращує білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також у підвищенні кількості цукрів у рослині. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищені і знижені температури, низьку вологість повітря.

Антістрессант. Застосування препарату в комплексі з протруйниками знімає пестицидну стрес. При цьому сила росту проростків відновлюється до рівня, закладеного в генотипі.

Антиоксидант. ВИМПЕЛ-К знижує дію окислювачів, стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори грунту навколо насіння. Препарат захищає рослину від зайвого накопичення в тканинах азотистих речовин (нітратів) при їх надмірному вмісті в грунті.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

670.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Протруйник
0.00 Agronomix
Артикул: Протруйник
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара