Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Стимулятор росту рослин Вымпел 2

В наявності
Артикул: Вымпел 2
Перегляди: 4424

Комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння і вегетуючих рослин.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 1 л
Стара ціна: 345 грн
315,00 грн.

Препарат підвищує якість продукції і врожайність в середньому на 28%

Склад: Гумінові кислоти до 30 гр/л, Багатоатомні спирти не менше 300 гр/л, Карбонові кислоти природного походження 3,0 гр/л

🌾🌱🌿🌻🌼🍅🍆🥒

Зернові, зернобобові (Соя), цукрові буряки, соняшник, овочеві, картопля, просо, гречка, кукурудза, рапс, рис

- Норма внесення 0,5 л/га або 20 мл на 10 л води

🍎🍑🫐🍇

Плодові насадження, ягідники і виноград

- Норма внесення 1,0 - 1,5 л/га або 20 мл на 10 л води

ВИМПЕЛ 2 має такі властивості:

- СТИМУЛЯТОР ЗРОСТАННЯ

- АДАПТОГЕНИ КРІОПРОТЕКТОР

- ТЕРМОПРОТЕКТОР

- АНТІСТРЕССАНТ

- ІНГІБІТОР ХВОРОБ

- АКТИВАТОР ГРУНТУ

- ПРИЛИПАЧ

- ФОТОСІНТЕЗАТОР

До складу препарату входить набір карбонових кислот, які беруть участь в Цикл Кребса, що є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих з'єднань, таких як вуглеводи і амінокислоти.

Гумінові кислоти представлені їх новітньою модифікацією, яка є власною розробкою (ноу-хау) компанії «ДОЛИНА». Модифіковані гумінові кислоти володіють стійкістю, як в кислому, так і в лужному середовищі, що надає стійкості препарату в широкому інтервалі рН, без зниження його активності.

Маючи в своєму складі вдосконалений, збалансований набір компонентів, стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2 має такі властивості:

СТИМУЛЯТОР ЗРОСТАННЯ
Поліспирти з коротким вуглецевим ланцюгом структурують вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорюють процеси росту і фотосинтезу, регулюють транспирацию і інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів в клітці є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь в найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основного енергетичного речовини АТФ - аденозинтрифосфату. Що регулює енергетичний обмін дію карбонових кислот проявляється вже в дуже низьких концентраціях (0,002% розчин).

Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині і надають биостимулирующее дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння і активізації зростання органів рослини, а також прискорює засвоєння мікро- та макроелементів з грунту.

При наявності комплексу багатоатомних спиртів солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення їх проникаючу здатність відбувається за рахунок високого тургорного тиску, яке виникає завдяки багатоатомним спиртів.

Адаптогени кріопротектор термопротектором
Збалансований склад багатоатомних спиртів активно структурує вільну внутрішньоклітинну воду і є хорошим стабілізатором її просторової структури. Завдяки цьому утворюються водні структури, аналогічні просторової решітці льоду, які перешкоджає розвитку процесу кристалізації. Поліспирти покращують вуглеводний обмін, який виражається в підвищенні кількості цукрів у рослині. Карбонові кислоти надають антигіпоксичний ефект (підвищення стійкості організму до кисневої недостатності) шляхом активації сукцінатдегідрогеназного окислення і відновлення активності цитохромоксидази, сприяючи накопиченню в клітинах АТФ. Карбонові кислоти сприяють підвищенню влагоудерживающей здатності в тканинах рослин за рахунок зниження транспірації. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих факторів навколишнього середовища, рослини краще переносять як підвищену, так і знижену температури, а також зимові морози.

АНТИСТРЕССАНТ
На обробку пестицидами культурні рослини реагують синтезом специфічних стресових білків і ферментів, які нейтралізують отримане негативний вплив. Комплекс з модифікованих гумінових кислот і низькомолекулярних багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в тканинах рослин, які проявляються в більш інтенсивному синтезі антистресових речовин, підсилюють фотосинтетичну продуктивність хлоропластів в клітинах, що в свою чергу знімає фитотоксичность після обробки пестицидами.

ІНГІБІТОР ХВОРОБ
Поліспирти мають гідрофільні властивості. Потрапляючи на поверхню листа, утримують вільну воду в колоїдному стані, перешкоджаючи розвитку хвороботворних організмів. Також захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету поражаемость рослин знижується в 1,5 - 2 рази, що зменшує кратність обробок рослин фунгіцидами.

АКТИВАТОР ГРУНТУ
Стимулятор росту ВИМПЕЛ 2 за допомогою багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в рослині, які підсилюють кореневі виділення рослин, що призводить до підвищення активності грунтових мікроорганізмів в прикореневій зоні (ризосфері). Карбонові кислоти підсилюють зростання чисельності мікроорганізмів.

В результаті активізується виділення СО2 і деструкція целюлози. Підтримується позитивний баланс гумусонакопленія. Збільшення мікробного числа азотфиксаторов, фосформобілізаторов і інших корисних бактерій оптимізує мінеральне живлення рослини і дозволяє на 10 - 30% скоротити витрату мінеральних добрив.

ПРИЛИПАЧ
Поліспирти мають плівкоутворювальний здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ 2 забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння та листя, що підвищує ефективність біопрепаратів, пестицидів і мікродобрив. При тривалому (до 2-х місяців) перебування в умовах нестачі вологи в грунті, насіння піддаються негативному впливу провокаційної вологи, що призводить до їх пліснявіння. Сформована еластична оболонка не перешкоджає вільному диханню, проте захищає насіння від грунтової провокаційною вологи, зберігаючи їх схожість.

ФОТОСІНТЕЗАТОР
Позакореневе внесення препарату сприяє збільшенню кількості хлорофілу, що підсилює розвиток рослини. Препарат оптимізує процеси пластичного і енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним.

ВИМПЕЛ 2 сумісний з пестицидами, макро-, мікродобривами та біопрепаратами. Препарат повністю розчиняється у воді і не втрачає свою активність в будь-яких бакових сумішах, підвищуючи ефективність їх дії. Низькомолекулярні поліспирти препарату легко проникають в тканини, виконуючи функцію транспортного агента для всіх препаратів, що застосовуються спільно зі стимулятором росту ВИМПЕЛ 2.

Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

Не потребує додаткових витрат на обробку, тому що застосовується в бакових сумішах

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

315.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: МАГНИЙ
0.00 Agronomix
Артикул: Гербіцид
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Актуальні статті

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара