Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Гербіцид Подмарин (аналог Пріма)

В наявності
Гербіцид
Перегляди: 2544

Піcлявcxoдoвий гepбіцид cиcтeмнoї дії, що знищує однорічні і багаторічні двудoльні бур'яни нa пoляx кукуpузи і зepнoвиx кoлocoвиx культуp.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 100 мл
Стара ціна: 155 грн
125,00 грн.

Діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір, 2,4-Д, 452,42 г / л, флорасулам, 6,25 г / л

Норма внесення 100 мл на 50 л води на 20 соток


🌾Пшениця озима і яра, Ячмінь озимий і ярий, Жито, Тритикале, Овес

- Спосіб і час обробки: обприскування від фази кущіння до другого міжвузля.

🌽Кукурудза

- Спосіб і час обробки: обприскування в фазу 3-7 листків культури.

🔹Спектр дії:

Високочутливі: підмаренник чіпкий, канатчік Теофраста, грицики звичайні, гірчиця польова, Кардара крупковідна, курячі очка польові, лобода біла, осот (види), щириця біла, щириця гібридна, щириця загнута, щириця лободовідна, суріпиця (види), ромашка (види ), талабан польовий, зірочник середній, амброзія полинолиста, гірчак (види), редька дика, мак дикий.

Середньочутливі: амброзія (види), кульбаба лікарський, берізка польова, паслін чорний.


🔹Дія гербіциду

Внесення препарату на пшеничних посівах починають в фазу кущіння і продовжують до початку формування другого міжвузля. Боротьбу з дводольними бур'янами в посівах кукурудзи проводять у фазу 3 - 7 листків культури. Після потрапляння на рослини гербіцид швидко поглинається листовою поверхнею і накопичується в точках росту меристемних тканин листя, стебла і кореня.


2-етилгексиловий ефір 2,4-Д порушує метаболізм рослинного організму через блокування структурних і ферментних білків, що призводить до прискорення ростовой діяльності верхньої сторони листя, стебла і коріння.


В результаті впливу діючої речовини 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д на бур'яни відбувається їх помітне викривлення і розтріскування, що призводить до значного зменшення надходження основних поживних речовин. Разом з цим підвищується тургор всього рослини і припиняється функціональність кореневої системи.

Діюча речовина флорасулам виступає як інгібітор ферменту ацетолактатсінтетази. Перші симптоми ураження стають помітними на 1 - 3 день, а повна загибель небажаної рослинності настає через 1 - 2 тижні після внесення

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7
 
125.00 Agronomix
Популярні товари:
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара