Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Інсектицид Оперкот (аналог Карате Зеон)

В наявності
Інсектицид
Перегляди: 472

Високоефективний інсектицид-акарицид від листогризучих і сисних шкідників, в т.ч. кліщів на овочевих і садових культурах. Його використовують для боротьби з попелиць, кліщами, сараною, білої американським метеликом, цикадами, трипсами, горохової зернівки, листовійкою, ріпаковим квіткоїдом, капустяної совкой і міллю.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 5 г
Стара ціна: 19 грн
9,00 грн.
Діюча речовина - лямбда-цигалотрин, 50 г / л

Норма витрати - 5 г на 10 л води на 2 сотки

Капуста - Тлі, клопи, блішки, листоїди, капустяна міль, капустяна огневка, білявки, капустяна совка - 5 г на 5-10 л води на 2 сотки.

Яблуня, виноградник - Листовійки, кліщі, плодожерки, яблуневий плодовий пильщик, яблунева міль - 5 г на 5-10 л води на 2 сотки.

Суниця, малина, смородина, вишня - Тля, листовійки, кліщі - 5 г на 5-10 л води на 2 сотки.

Горох, соя, рапс, люцерна - Ріпаковий квіткоїд, листоед, пильщик, капустяна совка, білявки, вогнівки - 5 гр на 5-10 л води на 2 сотки.

Препарат "Оперкот" застосовується для знищення шкідників таких як: сарана, американський білий метелик, шкідники запасів на землях несільськогосподарського призначення, міських зелених насадженнях, а також на території зернопереробних підприємств і зерносховищ. Норма витрати для цієї категорії обробки становить: 10 г на 5-10 л води на 1 сотку.

Переваги:

- Високоефективний проти широкого спектра сисних і гризуть шкідників, на всіх стадіях від личинки до імаго.

- Препарат швидкої дії. Загибель шкідників настає відразу після обробки.

- Діюча речовина надійно утримується на поверхні рослин.

- Не викликає фітотоксичності.

9.00 Agronomix
Популярні товари:
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара