Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Гранули від мурах МурахаЦИД Супер

В наявності
Артикул: МУРА
Перегляди: 558

Готова приманка з подвійним діючою речовиною для більшої ефективної боротьби з садовими мурахами на всіх сільськогосподарських угіддях: на грядках, під деревами і кущами, в теплицях, біля будівель.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 120 г
Стара ціна: 49 грн
39,00 грн.

Склад: цукор, барвник, приманка, крохмаль, імідаклоприд 0,5г / кг, хлорперіфос 0,5г / кг.

Упаковка 120г розрахована на знищення до 10 гнізд. Знищує мурах разом з королевою.

Застосування засобу проти мурах

Гранула. Насипати 10г (2 чайні ложки) препарату на поверхню гнізда, на доріжки, якими рухаються мурашки, або в місцях їх великих скупчень. 10г продукту вистачає на обробку 1-2м2 поверхні, або на 1-2 гнізда. Препарат сипати тільки в місцях знаходження мурах.

Розчин. Розчинити 20г (4 чайні ложки) препарату в 0,5 л води, ретельно перемішати до однорідної маси. Приготовленої рідиною обприскувати або поливати місця скупчення мурашок, мурашники, доріжки якими вони пересуваються. 0,5 л розчину вистачає для обробки 2-3 гнізда. Розчин застосовувати тільки в місцях знаходження мурах.

Період захисної дії 25-30 днів.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

39.00 Agronomix
Популярні товари:
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Актуальні статті

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара