Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Від шкідників (інсектициди)

Артикул: ФАР

Універсальний інсектицидний препарат - від комах з прихованоживучими стадіями розвитку, ґрунтових шкідників та кліщів.

148.00 Agronomix
Артикул: Енж

Новий системно-контактний і надзвичайно потужний інсектицид, який містить у своєму складі дві діючі речовини.

Препарат відрізняється широким спектром знищуваних шкідників, має побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів ефективно діє при підвищених і низьких температурах і посушливих умовах.  

225.00 Agronomix
Артикул: Тау

Високоефективний інсекто-акарацид контактно-кишкової дії застосовують в період масового поширення кліщів і широкого спектру шкідливих комах на плодових деревах, декоративні рослини, виноградниках і цибулі.

19.00 Agronomix
Артикул: КРОТ

Родентицидний засіб призначений для відлякування та знищення кротів, слепишів, і будь-які інші видів гризунів і ховрашків. Гранула виготовлена у вигляді олійно-сирною приманки, в складі якої феромон, муміфікатор і червоний колір.

22.00 Agronomix
Артикул: ОПЕР

Високоефективний інсектицид-акарицид від листогризучих і сисних шкідників, в т.ч. кліщів на овочевих і садових культурах. Його використовують для боротьби з попелиць, кліщами, сараною, білої американським метеликом, цикадами, трипсами, горохової зернівки, листовійкою, ріпаковим квіткоїдом, капустяної совкой і міллю.

9.00 Agronomix
Артикул: МУРА

Готова приманка з подвійним діючою речовиною для більшої ефективної боротьби з садовими мурахами на всіх сільськогосподарських угіддях: на грядках, під деревами і кущами, в теплицях, біля будівель.

39.00 Agronomix
Артикул: Родентицид

Потужний та безпечний родентицид для контролю чисельності мишоподібних гризунів.

240.00 Agronomix
Артикул: МЕД

Готова приманка для боротьби з медведкою (дзигою, капустянкой), дротянкою, мурахами й личинкою хруща на овочевих, квіткових, ягідних культурах.

18.00 Agronomix
Артикул: Прилипач

Поверхнево-активний препарат для покращеної дії гербіцидів, та зменшення стресів рослин за рахунок вмісту амінокислот.

190.00 Agronomix

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Актуальні статті

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара