Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Від шкідників (інсектициди)

Фільтр товарів
Фільтр по Культурам
Інсектицид

Універсальний інсектицидний препарат - від комах з прихованоживучими стадіями розвитку, ґрунтових шкідників та кліщів.

145.00 Yason Agro
Інсектицид

Новий системно-контактний і надзвичайно потужний інсектицид, який містить у своєму складі дві діючі речовини.

Препарат відрізняється широким спектром знищуваних шкідників, має побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів ефективно діє при підвищених і низьких температурах і посушливих умовах.  

225.00 Yason Agro
Тау

Високоефективний інсекто-акарацид контактно-кишкової дії застосовують в період масового поширення кліщів і широкого спектру шкідливих комах на плодових деревах, декоративні рослини, виноградниках і цибулі.

19.00 Yason Agro
ТАРАКАН

Ефективний і економічний засіб, використовується для знищення популяції тарганів і мурашок в побутових умовах. Препарат не викликає резистентності у шкідників, повна загибель комах настає через 5-7 днів після контакту з речовиною. Завдяки шприцу аплікатори діюча речовина всередині шприца НЕ кристалізується і не засихає на відміну від інших аналогових препаратів.

38.00 Yason Agro
КРОТ

Родентицидний засіб призначений для відлякування та знищення кротів, слепишів, і будь-які інші видів гризунів і ховрашків. Гранула виготовлена у вигляді олійно-сирною приманки, в складі якої феромон, муміфікатор і червоний колір.

22.00 Yason Agro
Інсектицид

Високоефективний інсектицид-акарицид від листогризучих і сисних шкідників, в т.ч. кліщів на овочевих і садових культурах. Його використовують для боротьби з попелиць, кліщами, сараною, білої американським метеликом, цикадами, трипсами, горохової зернівки, листовійкою, ріпаковим квіткоїдом, капустяної совкой і міллю.

9.00 Yason Agro
Інсектицид

Один з найефективніших препаратів для захисту від сисних і листогризучих шкідників. Володіє контактною, кишковою і залишковою дією. 

115.00 Yason Agro
СЛИЗ

Моллюськоцид для боротьби зі слимаками і равликами на овочевих, ягідних і плодових культурах.
 

28.00 Yason Agro
Інсектицид

Комбінований інсектицид для контролю сосучих і листогризучих комах на овочевих і зернових культурах

980.00 Yason Agro

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара