Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Від хвороб (фунгіциди)

Фільтр товарів
Фільтр по Культурам
Фунгіцид

Має захисну та лікувальну дію для овочевих, зернових, технічних культур та виноградників від збудників грибних захворювань.

1,280.00 Yason Agro
Фунгіцид

Високоефективний контактний фунгіцид для виноградників, яблук, груш, городів, капусти, помідорів, баштанних і декоративних рослин від грибкових захворювань і кліщів.

68.00 Yason Agro
Фунгіцид

Контактний фунгіцид для захисту виноградників, плодових, овочевих і баштанних культур від широкого спектру збудників захворювань, що володіє бактерицидними властивостями.

95.00 Yason Agro
Фунгіцид

Інноваційний системний двокомпонентний препарат для ефективного захисту соняшнику, винограду від мілдью, картоплі і томатів від фітофторозу, огірків і цибулі від пероноспорозу.

195.00 Yason Agro
Фунгіцид

Системний фунгіцид проти комплексу хвороб плодово-ягідних насаджень і винограду

25.00 Yason Agro
Фунгіцид

Фунгіцид широкого спектру дії, для захисту овочевих, плодово-ягідних культур, винограду та газону від основних хвороб

240.00 Yason Agro
Фунгіцид

Фунгіцид захисної, лікувальної та викорінюючої дії, високоефективний проти широкого кола грибкових хвороб. 

1,065.00 Yason Agro
Фунгіцид

Контактно-системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії для захисту винограду, картоплі, томатів, огірків, цибулі та інших сільськогосподарських культур від збудників несправжньої борошнистої роси (мілдью на винограді), фітофторозу, макроспоріозу та інших плямистостей. 

189.00 Yason Agro
Фунгіцид

Контактно-системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії.

85.00 Yason Agro
Фунгіцид

Системний фунгіцид проти комплексу хвороб плодово-ягідних насаджень і винограду

1,770.00 Yason Agro
Фунгіцид

Комбінований системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових та овочевих культур від борошнистої роси, парші та інших поширених хвороб

1,790.00 Yason Agro

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара