Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Від хвороб (фунгіциди)

Сортування:
orderby
Ранголі
Артикул: КВА

Фунгіцид широкого спектру дії, для захисту овочевих, плодово-ягідних культур, винограду та газону від основних хвороб

195.00 Agronomix
Адіант+
Артикул: ТИОРОС

Високоефективний контактний фунгіцид для виноградників, яблук, груш, городів, капусти, помідорів, баштанних і декоративних рослин від грибкових захворювань і кліщів.

68.00 Agronomix
Адіант+
Артикул: МЕТЕОР

Контактний фунгіцид для захисту виноградників, плодових, овочевих і баштанних культур від широкого спектру збудників захворювань, що володіє бактерицидними властивостями.

84.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: СТРОБИ

Фунгіцид захисної, лікувальної та викорінюючої дії, високоефективний проти широкого кола грибкових хвороб. 

790.00 Agronomix
Ранголі
Артикул: Аз

Має захисну та лікувальну дію для овочевих, зернових, технічних культур та виноградників від збудників грибних захворювань.

660.00 Agronomix
Адіант+
Артикул: ЭФАТОЛ

Системний фунгіцид профілактичної та захисної дії для захисту винограду, зерняткових, овочевих і технічних культур від збудників найбільш шкідливих захворювань - несправжньої борошнистої роси, парші, фітофторозу, пероноспорозу та ін.

22.00 Agronomix
Syngenta
Артикул: СКОР

Системний фунгіцид з тривалим профілактичним і вираженою лікувальною дією призначений для захисту плодових культур від парші, борошнистої роси, кучерявості листя, клястероспоріоза, коккомікоза.

445.00 Agronomix
Адіант+
Артикул: Ацид

Контактно-системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії для захисту винограду, картоплі, томатів, огірків, цибулі та інших сільськогосподарських культур від збудників несправжньої борошнистої роси (мілдью на винограді), фітофторозу, макроспоріозу та інших плямистостей. 

189.00 Agronomix
ХімАгроМаркетинг
Артикул: Тіоф

Фунгіцид широкого спектра дії, розроблений для захисту овочевих і плодово-ягідних культур від грибкових захворювань типу фітофтороз, макспоріоз, мільдью, парша і плямистість листя.

59.00 Agronomix

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара