Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Стимулятор росту Пасліній

В наявності
Добриво
Перегляди: 1076

Інноваційний препарат для збільшення кількості зав'язі плодів пасльонових культур. Препарат містить в своєму складі аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур: томата, перцю і баклажана. Вони "притягують" до себе поживні речовини і воду, спрямовують їх до зав'язі плодів, чим забезпечують її швидке зростання.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 6 мл
Стара ціна: 225 грн
185,00 грн.

Склад: Солі аміноспіртов з заміщеними ФЕНОКСІОЦТОВОЇ кислотами 55 г / л

Норма внесення:

Томат, перець, баклажан

- 2 мл препарату розвести в 10 л води на 1 сотку.

- Як правило, проводиться 3 обробки: 1-я в цвітіння першої кисті, 2-я в цвітіння другий кисті і 3-я в цвітіння третьої кисті.

Підвищується якість вирощених плодів: вони більші і мають кращий смак за рахунок підвищеного вмісту сухої речовини, цукрів, мікроелементів і вітамінів.

При обробці рослин томата, перцю, баклажана під час цвітіння препаратом ПАСЛІНІЙ збільшується:

зав'язування плодів;

вихід ранньої продукції;

загальна врожайність;

маса одного плода;

підвищуються смакові якості плодів;

збір стиглих плодів починається на 7 - 10 днів раніше.

Завдяки обробкам цим стимулятором росту, збільшується зав'язування плодів, особливо при несприятливих погодних умовах. Прискорюється їх зростання і дозрівання. Залежно від сорту і умов вирощування підвищується вихід ранньої продукції на 20-40%, а так само збільшується загальний урожай на 45-95%

185.00 Agronomix
Популярні товари:
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара