Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Мікродобрива та стимулятори росту

Фільтр товарів
Фільтр по Культурам
Добриво

Добриво, стимулює ріст та розвиток рослин, послаблює наслідки дефіциту води в ґрунті, збільшує поглинання поживних речовин, посухостійкість, позитивно впливає на ріст коренів, збільшує врожайність.

235.00 Yason Agro
Ізабіон

Органічне добриво і біостимулятор росту коренів, листя, квітів і плодів на всіх культурах. Застосовується в найбільш важливі фази розвитку рослини у відкритому і закритому грунті, шкілки і молодих насаджень багаторічних культур, а також для подолання стресів, викликаних градом, посухою, заморозками, хворобами і шкідниками, хімічними препаратами. Також препарат має фунгіцидну дію, захищає рослини від більшості грибкових захворювань і патогенів.

95.00 Yason Agro
Добриво

Інноваційний препарат для збільшення кількості зав'язі плодів пасльонових культур. Препарат містить в своєму складі аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур: томата, перцю і баклажана. Вони "притягують" до себе поживні речовини і воду, спрямовують їх до зав'язі плодів, чим забезпечують її швидке зростання.

185.00 Yason Agro
МИК

У набір входить стимулятор росту і універсальне мікродобриво з економією до 15% на кожному продукті.

120.00 Yason Agro

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара