Сульфат Амонію (N 21%, S 24%) 25кг

Сульфат Амонію (N 21%, S 24%) 25кг
Перегляди: 254
Універсальне азотно-сірчане добриво, яке застосовується для всіх с/г культур, для передпосівного внесення та на підживлення. Має гарну розчинність, швидко проникає в ґрунт при підживленні.
Обсяг / Вага: 25 кг
Популярні запити: Азот
Виробник:
1 230 грн

🔹 Склад: Азот N 21% (Амонійний), Сірка S 24%

 

🔹 Норма внесення: 50-150 кг/га

 

🔹 Опис

 

Азотне добриво, яке містить в своєму складі сірку - необхідний мезоелемент харчування сільськогосподарських культур, який входить до складу білків і амінокислот і за значенням займає третє місце після азоту і фосфору. Сірка впливає на засвоєння азоту, накопичення цукрів (перезимівля) і на утворення, склад і вміст жирних кислот у олійних культур. Сірка, в міру окислення, збільшує доступність для рослин калію, кальцію, магнію. Частина сірки в рослинах знаходяться в виді солей сірної кислоти, тому сульфат амоній є джерелом сірки для живлення. 


Амоній, що входить в сульфат амонію, добре доступний рослинам, малорухливий і не вимивається з ґрунту, що дає можливість широкого його застосування як в якості основного добрива, так і під час весняного підживлення. Сульфат амоній рекомендується для культур, вимогливих до сірки, а також для тих, які без шкоди для врожаю, ростуть при слабо кислій реакції ґрунтового розчину. 

  

🔹Переваги застосування:

 

1. Є потужним джерелом сірчаного живлення та забезпечує високу економічну ефективність вирощування

 

2. В залежності від ґрунтів та кліматичних умов забезпечує приріст врожаю, одночасно ліквідує нестачу азоту і сірки в живленні рослин

 

3. Амонійний азот не промивається, він повільно засвоюється рослиною, покращує вегетативний ріст, підтримує засвоєння фосфору

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

Тарас Бурда, 21.11.2022
Гарний мішок з добривом
видно що якісне
Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара