Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Стимулятор росту Пасліній

В наявності
Добриво
Перегляди: 852

Препарат для підвищення зав'язування плодів пасльонових культур (томати, перець, баклажан)

Виробник:
Обсяг / Вага:: 100 мл
Стара ціна: 1 690 грн
1 490,00 грн.

Склад: Солі аміноспіртов з заміщеними ФЕНОКСІОЦТОВИМИ кислотами 55 г / л

Норма внесення:

Томат, перець, баклажан

- Цвітіння першої кисті, Цвітіння другий кисті

- 50 - 150 мл на 1 га на 200 л води

Новий препарат ПАСЛІНІЙ містить в своєму складі аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур: томата, перцю і баклажана. ПАСЛІНІЙ проявляє чітко виражений аттрагірующій (від лат. Attractio - залучення) ефект. Клітини освітньої тканини (меристеми) «привертають» до себе поживні речовини і воду, забезпечуючи ефективність фізіологічних процесів і швидкий ріст плодів. Внаслідок інтенсивного надходження поживних речовин до активно зростаючим репродуктивним органам відбувається перерозподіл пластичних речовин, викликає зсув співвідношення між вегетативними і репродуктивними органами на користь плодів.

Таким чином, стимулятор росту ПАСЛІНІЙ покращує зав'язування плодів томата, перцю, баклажана, особливо при несприятливих умовах, прискорює їх зростання і дозрівання. В результаті обробки препаратом ПАСЛІНІЙ значно збільшується ранній урожай плодів (на 20 - 40% в залежності від сорту і умов вирощування), а загальний урожай збільшується на 45 - 95%. Підвищується якість вирощених плодів: вони більші і мають кращий смак за рахунок підвищеного вмісту сухої речовини, цукрів, мікроелементів і вітамінів.

При обробці рослин томата, перцю, баклажана під час цвітіння препаратом ПАСЛІНІЙ збільшується:

зав'язування плодів;
вихід ранньої продукції;
загальна врожайність;
маса одного плода;
підвищуються смакові якості плодів;
збір стиглих плодів починається на 7 - 10 днів раніше.

При вирощуванні пасльонових культур в осінньо-зимово-весняний період в умовах теплиць часто порушується процес плодоутворення, що обумовлюється коротким днем, недостатньою інтенсивністю світла, температурним режимом. У відкритому грунті існують два критичних періоду, при яких не відбувається зав'язування плодів: знижені нічні температури, а також спека і сухість повітря. При несприятливих умовах ростові речовини в рослинах утворюються в недостатній кількості або зовсім не утворюються. А це призводить до того, що кисті не запліднюються або опадають через нестачу поживних речовин.

Невикористаний робочий розчин препарату ПАСЛІНІЙ зберігає свою активність протягом сезону і може застосовуватися в залежності від появи нових суцвіть.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

1,490.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Добриво
0.00 Agronomix
Артикул: Добриво
0.00 Agronomix
Артикул: Добриво
0.00 Agronomix
Артикул: Добриво
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара