Стимулятор росту Пасліній 100мл

Стимулятор росту Пасліній 100мл
Перегляди: 953
Препарат для підвищення зав'язування плодів пасльонових культур (томати, перець, баклажан)
Обсяг / Вага: 100 мл
Виробник:
1 770 грн

🟢 Склад
Солі аміноспіртов з заміщеними ФЕНОКСІОЦТОВИМИ кислотами 55 г/л

🍅 Томат 🫑 Перець 🍆 Баклажан
- Рекомендовані фази внесення: Цвітіння першої кисті, Цвітіння другий кисті
- Нрма внесення: 50 - 150 мл на 1 га на 200 л води

Новий препарат ПАСЛІНІЙ містить в своєму складі аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур: томата, перцю і баклажана. ПАСЛІНІЙ проявляє чітко виражений аттрагірующій (від лат. Attractio - залучення) ефект. Клітини освітньої тканини (меристеми) «привертають» до себе поживні речовини і воду, забезпечуючи ефективність фізіологічних процесів і швидкий ріст плодів. Внаслідок інтенсивного надходження поживних речовин до активно зростаючим репродуктивним органам відбувається перерозподіл пластичних речовин, викликає зсув співвідношення між вегетативними і репродуктивними органами на користь плодів.

Таким чином, стимулятор росту ПАСЛІНІЙ покращує зав'язування плодів томата, перцю, баклажана, особливо при несприятливих умовах, прискорює їх зростання і дозрівання. В результаті обробки препаратом ПАСЛІНІЙ значно збільшується ранній урожай плодів (на 20 - 40% в залежності від сорту і умов вирощування), а загальний урожай збільшується на 45 - 95%. Підвищується якість вирощених плодів: вони більші і мають кращий смак за рахунок підвищеного вмісту сухої речовини, цукрів, мікроелементів і вітамінів.

При обробці рослин томата, перцю, баклажана під час цвітіння препаратом ПАСЛІНІЙ збільшується:

- зав'язування плодів;
- вихід ранньої продукції;
- загальна врожайність;
- маса одного плода;
- підвищуються смакові якості плодів;
- збір стиглих плодів починається на 7 - 10 днів раніше.

 

При вирощуванні пасльонових культур в осінньо-зимово-весняний період в умовах теплиць часто порушується процес плодоутворення, що обумовлюється коротким днем, недостатньою інтенсивністю світла, температурним режимом. У відкритому грунті існують два критичних періоду, при яких не відбувається зав'язування плодів: знижені нічні температури, а також спека і сухість повітря. При несприятливих умовах ростові речовини в рослинах утворюються в недостатній кількості або зовсім не утворюються. А це призводить до того, що кисті не запліднюються або опадають через нестачу поживних речовин.

Невикористаний робочий розчин препарату ПАСЛІНІЙ зберігає свою активність протягом сезону і може застосовуватися в залежності від появи нових суцвіть.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Валентина, 02.04.2020
Беру на баклажани. Так краще росте, плоди яскравого кольору. Брала на пробу та сподобався дуже
Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара