Стимулятор роста насіння Вимпел К 5л

Протруйник Вимпел К - стимулятор роста
Перегляди: 959
Універсальний препарат, що складається з комплексу елементів, розроблений для обробки насіння сільськогосподарських культур для вкорінення.
Обсяг / Вага: 5 л
Виробник:
2 580 грн

🟢 Діюча речовина

 

Бурштиново-гуматний комплекс 33 г/л, Поліетиленоксиди 770 г/л

🟢 Властивості

Стимулятор росту, протруйник, адаптоген, кріопротектор, антістрессант, антиоксидант

 

Такий простий агротехнічний прийом, як обробка насіння стимулятором росту ВИМПЕЛ-К, веде до збільшення врожайності на 15-28%, що має безперечний економічний ефект.


🌾 Зернові колосові 🌻 Соняшник 🌽 Кукурудза 🌿 Цукрові буряки 🌱 Зернобобові

- Передпосівна обробка насіння
- Норма внесення 0,5 кг/т

🌿 Овочі

- Замочування насіння та розсади на 1,5 - 2 години
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

🥔 Картопля

- Передпосадкова обробка бульб
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

🍏 Плодові 🍓 Ягідні 🍇 Виноград

- Замочування саджанців та живців
- Норма внесення 2 - 3 % розчин

🟢 Переваги
Стимулятор росту. Особливістю препарату є його активізація виробництва аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), тому ВИМПЕЛ-К  є потужним стимулятором утворення енергії.

Прилипач. Компонент препарату з високою молекулярною масою властива висока плівкотвірна здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ-К забезпечує закріплення бакових сумішей на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив на 25-30%.

Адаптоген і кріопротектор. ВИМПЕЛ-К підвищує осмотичний тиск, спрямований в середину клітини, покращує білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також у підвищенні кількості цукрів у рослині. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищені і знижені температури, низьку вологість повітря.

Антістрессант. Застосування препарату в комплексі з протруйниками знімає пестицидну стрес. При цьому сила росту проростків відновлюється до рівня, закладеного в генотипі.

Антиоксидант. ВИМПЕЛ-К знижує дію окислювачів, стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори грунту навколо насіння. Препарат захищає рослину від зайвого накопичення в тканинах азотистих речовин (нітратів) при їх надмірному вмісті в грунті.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара