Оракул Насіння 1л

Оракул Насіння 1л
Перегляди: 905
Універсальний препарат, що складається з комплексу елементів, розроблений для обробки насіння СГ культур
Обсяг / Вага: 1 л
Виробник:
535 грн
🟢 Склад
Азот N - 20 г/л; Фосфор P2O5 - 99 г/л; Калій K2O - 65 г/л; Сірка SO3 - 57 г/л; Залізо Fe - 15 г/л; Мідь Cu - 5,4 г/л; Цинк Zn - 5,4 г/л; Бор B - 1,8 г/л; Марганец Mn - 15 г/л; Кобальт Co - 0,1 г/л; Молібден Mo - 0,4 г/л 

🌾Зернові колосові
- Норма внесення: 0,5 - 1,0 л / тн

🌽 Кукурудза 🌻 Соняшник 🌼 Ріпак 🌱 Зернобобові 🌿 Буряк
- Норма внесення: 1,0 - 1,5 л / тн

🌿 Овочі
- Норма внесення: 50 мл / л води

🥔 Картопля
- Норма внесення: 0,6 - 1,0 л / тн

🍏 Плодові 🍓 Ягоди 🍇 Виноград
- Норма внесення: 50 - 60 мл / л води

Передпосівна обробка насіння препаратом забезпечує рослину доступними елементами живлення, починаючи від найбільш ранніх фаз росту і розвитку. Тільки через 4 тижні після початку проростання рослина переходить на самостійне живлення з ґрунту. На початку розвитку насіння має потребу не тільки в будівельному матеріалі у вигляді макроелементів, але й у мікроелементах. Завдяки присутності доступних мікроелементів у насінні польових культур максимально активізуються ферментативні процеси.

Обробка проводиться у бакових сумішах з протруювачами.

Препарат позитивно впливає на ріст та розвиток коріння через те, що його азот знаходиться в амонійній формі.

ОРАКУЛ насіння містить фосфор, який відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимої пшениці та стійкість посівів до вилягання. Рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору з ранніх етапів розвитку. В мікродобриві ОРАКУЛ насіння фосфор знаходиться у складі органічної молекули, яка виступає в ролі хелатоутворювача та легко і швидко проникає у тканини.

Калій у складі добрива стимулює схожість насіння і поділ клітин. Завдяки калію, сірці, міді, марганцю та молібдену рослина добре засвоює підвищені дози азоту.

Цинк впливає на ріст рослин через його участь у синтезі ауксинів (гормонів росту). Нестача цинку пригнічує швидкість поділу клітин, що призводить до зовнішніх змін. Характерною рисою нестачі цинку є часткова затримка росту, або й навіть повна зупинка росту.

Бор, що міститься у добриві, сприяє транспортуванню гормонів до точок росту. Мідь та марганець попереджують зараження рослин хворобами.

Всі метали у складі ОРАКУЛ насіння схелатовані органічною сполукою — етідроновою кислотою, яка утворює високостійкі хелати, що засвоюються насінням. У результаті її розкладання утворюються легкозасвоювані рослинами сполуки.

🟢 Переваги ОРАКУЛ насіння
1. Підвищує енергію проростання насіння на 3-8%;

2. Сприяє інтенсивному росту кореневої системи;

3. Збільшує опір рослин до захворювань на 18-30%;

4. За рахунок більш розвиненої кореневої системи робить рослини менш вразливими до посухи, нестачі елементів живлення, конкурентноспроможними до бур’янів та інших негативних факторів.

Низька собівартість передпосівної обробки насіння має високу економічну ефективність даного технологічного прийому.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара