Інсекто-фунгіцид АС-Селектив 150мл

Інсекто-фунгіцид АС-Селектив 150мл
Перегляди: 1758
Новітній інсекто-фунгіцид для протруювання бульб картоплі перед висаджуванням у ґрунт. Контролює комплекс хвороб і ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню впродовж вегетації культури
Обсяг / Вага: 150 мл
Популярні запити: Дрібна
Виробник:
425 грн

🟢 Діюча речовина

 

Тіаметоксам 100 г/л, Флудиоксоніл 20 г/л, Ацетаміприд 100 г/л

 

🥔 Картопля

 

- Норма внесення: 150 мл на 1,6-2 л води 150 кг картоплі
- Спосіб внесення: обробка бульб картоплі перед посадкою
- Комплекс хвороб (суха гниль, парша срібляста і звичайна, ризоктоніоз, альтернаріоз, фузаріоз)
- Комплекс ґрунтових шкідників та шкідників сходів (дротяники, личинки хрущів, капустянки, несправжньодротяники, попелиці, колорадський жук)

 

🌿 Овочеві культури

 

- Норма внесення: 100 мл на 10 л води 
- Спосіб внесення: замочування кореневої системи розсади перед висадкою її у ґрунт в робочому розчині протягом 1 години
- Комплекс хвороб
- Комплекс ґрунтових шкідників та шкідників сходів (блішки, молі, трипси, медведки, личинки хрущів, несправжні дротяники, дротяники, попелиці, колорадський жук)

  

🟢 Рекомендації

 

Обробку проводять безпосередньо перед висадкою культури у ґрунт. Застосування препарату для протруювання бульб картоплі та замочування кореневої системи розсади овочевих культур забезпечує комплексний захист від шкідників і хвороб. Застосування протруйника рекомендоване за плюсових температур. Після висаджування бульб або розсади тіаметоксам із поверхні бульб поступово переходить у ґрунтову вологу, а звідти, через кореневу систему, і в бадилля рослини. Частина препарату лишається у ґрунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині лише акропетельно (знизу вгору) і не переходить з відпливом пластичних речовин у молоді бульби. Завдяки високій розчинності у воді й клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист у посушливих умовах. НЕ застосовувати на ранніх сортах картоплі.

 

🟢 Захист 🥔 Картоплі

 

Для приготування робочого розчину необхідно ємність із препаратом (30 мл) додати до 400-500 мл води і ретельно перемішати. Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочий розчин за допомогою обприскувача, дозволити протруєним бульбам підсохнути та висадити у ґрунт Цього робочого розчину достатньо для протруєння 30 кг посадкового матеріалу картоплі. По можливості протруєний посадковий матеріал слід висадити в короткий термін після протруєння – особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розміщені вічка.

 

🟢 Захист 🌿 Овочевих культур

 

Для приготування робочого розчину необхідно 10 мл препарату додати до 1 л води і ретельно перемішати. Обробляти розсаду слід методом занурення в робочий розчин кореневої системи рослин і замочування в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий чи закритий ґрунт. Окрім шкідників, АС-СЕЛЕКТИВ забезпечує надійний захист і від хвороб, які проявляються на початку росту і розвитку. Тривалий практичний досвід застосування препарату в якості протруйника на насінні овочевих культур із розрахунку 75-100 мл на 1 кг насіння забезпечує високоефективний захист як від ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників, так і від комплексу хвороб.

 

🟢 Переваги


1. Повноцінний захист рослин від комплексу ґрунтових і наземних шкідників

 

2. Надійний контроль широкого спектра хвороб (ґрунтового та насіннєвого походження)

 

3. Надзвичайно тривалий період захисної дії

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара