Акарацид Таурус 5г (аналог Антикліщ)

Інсектицид Таурус ( аналог Антикліщ)
Перегляди: 936
Високоефективний інсекто-акарацид контактно-кишкової дії застосовують в період масового поширення кліщів і широкого спектру шкідливих комах на плодових деревах, декоративні рослини, виноградниках і цибулі
Обсяг / Вага: 5 г
Популярні запити: Дрібна Акарициди
Виробник:
19 грн

🟢 Діюча речовина

 

Пірідабен 200 г/л

 

🟢 Норма внесення

 

5 г на 1 сотку

 

Є практичний досвід застосування на Яблунів, огірках і томатах відкритого і закритого грунту, винограді, цибулі, капусті, баклажанах, вишні, черешні, малині, смородині, агрус, полуниці садової.

 

Від чого захищає: кліщі, павутинний кліщ, рожева щитівка, теплична білокрилка, попелиці, трипси

 

🟢 Механізм дії

 

Пірідабен впливає на центральну нервову систему шкідника, що викликає її перезбудження, яке викликає у нього тремтіння кінцівок і поступовий параліч, що призводить до загибелі комахи. Таурус дієвий проти яєць, личинок, німф і дорослих особин, проявляє акарицидні та репелентні властивості. Після потрапляння препарату в організм комахи, його вплив стає помітний протягом 20 - 30 хв. Захист рослин від нових хвиль шкідників і кліщів триває 25 днів, з моменту розпилення.

 

Препарат придатний для використання в бакових сумішах разом з іншими засобами захисту рослин. Виняток становлять лише препарати на основі лужних сполук. Дощ який пройде через 4 години не вплине на результативність препарату.

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7
 
Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара