Антикліщ Макс 5л

Антикліщ Макс 5л
Перегляди: 360
Надзвичайно потужний інсекто-акарицид контактно-системної та фумігаційної дії для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників
Обсяг / Вага: 5 л
Виробник:
4 970 грн
Діюча речовина: Піриміфос-метил 200 г/л, Піридабен 150 г/л, Ацетаміприд 50 г/л

🌱 Соя

- Спектр дії: Кліщі, попелиці, довгоносики, клопи, трипси, лучний метелик, совки, соєва плодожерка, паросткова муха, вогнівка (види)
- Норма внесення 0,8 - 1,0 л/га

🍎 Плодові (в т.ч Яблуня)

- Спектр дії: Кліщі, попелиці, листовійки, довгоносики, трипси, квіткоїд, плодожерки, щитівки, мінуючі молі, пильщик, оленка волохата
- Норма внесення 0,8 - 1,0 л/га
 

🔹Особливостi застосування

Для отримання максимального результату необхідно забезпечити рівномірне покриття рослин з усіх сторін листка. Обприскування рекомендовано проводити до масового розвитку популяції дорослих кліщів. Після застосування препарату яйця, личинки та німфи кліщів гинуть, а імаго продовжують життєдіяльність, відкладаючи стерильні яйця. З відкладених яєць личинки не відроджуються, а дорослі кліщі гинуть протягом 10 днів. Тому візуальний ефект від застосування препарату може проявитися впродовж 7-10 діб.

 

Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації під час появи шкідників (при перевищенні ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 2 м/с). Необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування – 12-25°С

 

🔹Механiзм дії

Контактно-системна дія з фумігаційним ефектом.

 

Піриміфос-метил. Фосфорорганічна діюча речовина, яка сприяє накопиченню ацетилхоліну в тканинах нервової системи шкідників, що призводить до порушення функцій різних органів та отруєння всього організму. Токсичність піриміфос-метилу обумовлена фосфорилюванням ацетилхолінестерази.

 

Піридабен. Акарицид контактної дії для контролю кліщів на усіх стадіях їх розвитку. Володіє швидким паралізуючим ефектом та тривалим періодом захисної дії. За механізмом дії, це – інгібітор мітохондріального дихання.

 

Ацетаміприд. Системний інсектицид із трансламінарною активністю, який володіє контактною та кишковою дією. Діюча речовина блокує передачу нервового імпульсу через синапс, в результаті чого комаха гине від сильного нервового перезбудження.


🔹Переваги

1. Надзвичайно широкий спектр знищуваних шкідників на багатьох культурах, включаючи плодово-ягідні

2. Діє проти основних стадій розвитку кліща (яйце – личинка – німфа – дорослий кліщ)

3. Універсальний у використанні (контактна, системна, шлункова та фумігаційна дія)

4. Можливість використання в антирезистентних програмах захисту (вiдсутня перехресна резистентнiсть з iншими акарицидами)

5. Забезпечує високу ефективність дії проти шкідників, які мають у своєму циклі приховані стадії розвитку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7


Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара