Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Особливі кліматичні умови, які склалися взимку мають не типовий вплив на внутрішні фізіологічні процеси озимих культур і створюють передумову виходу рослини з зимівлі ослабленої, з надвисоким ризиком можливої ​​загибелі від весняних заморозків.

Прискорення вегетації і захист культури від заморозків ранньою весною - одна з важливих складових антистресовим програми при вирощуванні озимих зернових та ріпаку. Досягти цього можна за допомогою препаратів групи УЛЬТРАБІОН і Сігер.

Синергізм комплексного застосування мікродобрив ЕКСТРАБІОН і біопрепаратів Сігер забезпечує харчування озимих культур ранньою весною, покращує надходження в клітину макро- і мікроелементів, активізує гормональний склад і підсилює внутрішню імунну систему рослини.

Вегетації озимих зернових та ріпаку, прискорення виходу із зимівлі і запобігання загибелі рослини від весняних заморозків

1. Перша ранньовесняна обробка - фаза вегетації:

Сігер ЕЙР АНТИСТРЕС - 0,5 л / га + УЛЬТРАБІОН мультикомплекс - 1,0 л / га, забезпечення рослини макро- і мікроелементами в період недостатньо активної роботи кореневої системи, стимулювання метаболічних процесів в клітині, посилення засвоєння поживних речовин, відновлення зростання і розвитку рослини, активізації біохімічних процесів спрямованих на накопичення цукрів в клітці, зміцнення імунної системи і підвищення стійкості рослини до можливих весняних заморозків.
Обробка спрямована на активне відновлення весняної вегетації і зниження ризиків загибелі рослини від весняних заморозків.

2. Другий весняний обробка - фаза кущіння (10-15 днів після першої обробки):

Сігер Фунг - 0,5 л / га + УЛЬТРАБІОН БІОСТИМУЛЯТОР - 0,5 л / га + УЛЬТРАБІОН ЦИНК - 0,5 л / га, підсилює стійкість і здатність вегетації після температурних і хімічних стресів, активізує біохімічні процеси, спрямовані на синтез гормонів росту і накопичення цукрів в клітці, посилення загального внутрішнього імунітету і контроль ранньої грибної інфекції.
Зазначений обробку спрямований на відновлення та продовження активної ранневесенней вегетації озимих, боротьби проти фітопатогенів, забезпечення захисту рослини від весняних низьких температур.

3. Обробка озимих у фазі початку активного кущіння навесні

Сігер ЕЙР АНТИСТРЕС - 0,5 л / га + УЛЬТРАБІОН Марганець - 1,0 л / га, створює умови поліпшення засвоєння рослиною азоту, активізації дихання кореневої системи, нормалізацію гормонального складу, посилення імунної системи, стимулювання і поліпшення вегетації рослини в цілому.

Комплекс заходів весняного етапу антистресовим програми спрямований на прискорене ефект вегетації, активізацію зростання і розвитку рослини, накопичення біомаси для формування максимального врожаю.

Мікродобрива ЛІНІЙКИ «УЛЬТРАБІОН»

Проводитися на одному з найпотужніших підприємств Європи з виробництва амінокислот і пептидів - SICIT 2000 S.p.A. і є спільною розробкою з італійською компанією 43G S.r.l.

Запропоновані мікродобрива, розроблені спеціально під вимоги Європейського Союзу.

УЛЬТРАБІОНИ мають відчутні позитивні ефекти:

- покращують ріст і розвиток рослин;
- підтримують енергію росту при несприятливих умовах навколишнього середовища, забезпечують антистресову активність;
- покращують поглинання листової поверхнею і засвоєння поживних речовин;
- позитивно впливають на ґрунтову мікрофлору;
- активізують фітогормонального активність;
- білковий гідролізат забезпечують покращене засвоєння азоту, прискорюють синтез ензимів важливих для харчування рослини азотом.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара