🟢 Діюча речовина
Ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л + Дикамба 60 г/л
🚧 НеСГ користування 🚜 Землі після збирання врожаю
Норма внесення - 500 мл на 40 л води на 15-20 соток
🟢 Спектр дії
Злакові: пирій повзучий, грястиця збірна, мишій сизий, мишій зелений, вівсюг (овес дикий), стоколос безостий, плоскуха звичайна, гумай (сорго алепське) та інші види.
Дводольні: берізка польова, осот рожевий, петрушка собача, амброзія полинолиста, спориш, деревій, лобода біла, щириця (види), талабан польовий, гірчиця польова, зірочник середній, волошка синя, портулак городній, галінсога дрібноквіткова, ромашка (види) та інші види.
🟢 Застосування
- Перед проведенням обприскування необхідно ємність із гербіцидом збовтати, потім розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати.
- Робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням та використати в день приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур’янів.
- Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25 °С, відсутність роси) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.
- Обприскування необхідно проводити на початку інтенсивного росту бур’янів. Важливо, щоб на них було достатньо листової маси для швидшого поглинання препарату. Обприскування однорічних бур’янів проводиться у фазі 4-6 листків, багаторічних – за висоти до 15-20 см. Не проводити обприскування за 3-6 годин до або після випадання опадів.
- Не рекомендується протягом 14 днів до або після застосування Антибур'ян проводити міжрядний обробіток ґрунту.
🟢 Переваги препарату
1. Надзвичайно широкий спектр дії препарату (знищує понад 300 видів бур’янів);
2. Не проявляє післядії на наступні культури;
3. Не накопичується у ґрунті та об’єктах навколишнього природного середовища;
4. Значна економія коштів при застосуванні.