Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters

Інсектицид Таурус ( аналог Антикліщ)

В наявності
Тау
Перегляди: 716

Високоефективний інсекто-акарацид контактно-кишкової дії застосовують в період масового поширення кліщів і широкого спектру шкідливих комах на плодових деревах, декоративні рослини, виноградниках і цибулі.

Виробник:
Обсяг / Вага:: 5 г
Стара ціна: 29 грн
19,00 грн.

Діюча речовина: Пірідабен, 200 г / л

Норма внесення 5 г на 1 сотку

Є практичний досвід застосування на Яблунів, огірках і томатах відкритого і закритого грунту, винограді, цибулі, капусті, баклажанах, вишні, черешні, малині, смородині, агрус, полуниці садової.

Від чого захищає: кліщі, павутинний кліщ, рожева щитівка, теплична білокрилка, попелиці, трипси

Механізм дії:

Діюча речовина Пірідабен впливає на центральну нервову систему шкідника, що викликає її перезбудження, яке викликає у нього тремтіння кінцівок і поступовий параліч, що призводить до загибелі комахи. Таурус дієвий проти яєць, личинок, німф і дорослих особин, проявляє акарицидні та репелентні властивості. Після потрапляння препарату в організм комахи, його вплив стає помітний протягом 20 - 30 хв. Захист рослин від нових хвиль шкідників і кліщів триває 25 днів, з моменту розпилення.

Препарат придатний для використання в бакових сумішах разом з іншими засобами захисту рослин. Виняток становлять лише препарати на основі лужних сполук. Дощ який пройде через 4 години не вплине на результативність препарату.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7
 
19.00 Agronomix
Популярні товари:
Артикул: Фунгіцид
0.00 Agronomix
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара