Карбамід N 46,2 (Сечовина) 20кг

Карбамід N 46,2 (Сечовина) 25кг
Перегляди: 209
Найбільш концентроване водорозчинне, повільно діюче азотне добриво
Обсяг / Вага: 20 кг
Популярні запити: Азот
Виробник:
1 330 грн

🔹 Склад: Азот N 46%

Містить азот в амідній формі, який в грунті в процесі нітрифікації переходить в аміачну і нітратну форму, тому і володіє довгостроковою дією. Це визначає більш рівномірний хід процесів, при яких карбамід поступово доставляє свої активні речовини в грунт до рослин.

 

🔹 Норма внесення: обприскування по листу 4-10 кг/га
допосівне внесення: 50-100 кг/га

 

🔹 Загальний опис:

 

Добриво відмінно показує себе при некореневому підживленні всіх культур, адже, на відміну від будь-яких інших азотних добрив, не спричиняє опіки рослині і сприяє підвищенню білка, клейковини й вуглеводів.

 

У ґрунті сечовина повністю розчиняється ґрунтовою вологою і під дією ґрунтового ферменту уреази швидко амоніфікуєтсья, перетворюючись у вуглекислий амоній (карбонат амонію). Амоній, що утворився, поступово поглинається колоїдною фракцією ґрунту, що виключає втрату азоту і сприяє поступовому поглинанню рослиною.

 

Спочатку карбамід поводить себе як слаболужне добриво, тому ефективний на кислих і слабокислих ґрунтах. Частина амонію під час вегетації може нітрифікуватися, через що утворюється незначна кількість нітратного азоту, який легко поглинається рослиною. За таких умовреакція не змінюється і відбувається незначне біологічне підкислення.

 

Після поглинання рослинами всього азоту від карбаміду в ґрунті не залишається ані кислих, ні лужних залишків, і реакція ґрунтового розчину не змінюється

 

🔹Переваги застосування:

 

1. Сприятливо впливає на нарощування вегетативної маси рослинності.

 

2. Активно впливає на розвиток кореневої системи, в результаті чого поліпшується подача води і поживних речовин по стовбуру рослини.

 

3. Підвищує стійкість рослин від шкідників та хвороб.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара