Інокулянт Ризостим 800г (Торф)

Інокулянт Ризостим 800г (Торф)
Перегляди: 3266
Препарат високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої
Обсяг / Вага: 800 г
Виробник:
830 грн
Увійди та отримай бонус при покупці: 17 грн

🔹Склад інокулянту: Живі клітини бактерій (кількість життєздатних клітин: > 7,0×109 КУО/мл), мінеральне середовище, прилипач, магнезіально-залізиста слюда, кукурудзяно-мелясне середовище, комплекс біополімерів. 

 

🔹Норма внесення: пачка 800г - на 550кг Сої (на 4 га)

 

Унікальність препарату полягає у використанні магнезіально-залізистої слюди у якості носія, що забезпечує збільшення терміну зберігання препарату і вищу його ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні пестицидів, завдяки відсутності контакту біологічного агента з хімічними засобами захисту. Препарат містить унікальний компонент, який поліпшує прилипання бактерій до насіння та забезпечує їх зберігання на насінні протягом 2 місяців. До складу бактеріального добрива також входить комплекс біополімерних сполук природного походження, які пришвидшують формування симбіозу, активізують нітрогеназний комплекс бактерій та підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів довкілля.

 

🔹Терміни і умови зберігання:

 

1. Зберігати у захищеному від світла місці при t від +5 до +25 ºС. 

 

2. Не допускається замерзання препарату. 

 

3. Термін придатності – 240 діб. 

 

4. Відкритий препарат необхідно використати протягом 24 год.

 

Штами, використані у виробництві препарату, характеризуються збільшеною продукцією екзополісахаридів та високою стійкістю до несприятливих факторів довкілля, мають інтенсивнішу азотфіксувальну активність (в 1,5–2,0 рази), вірулентність (на 10 %), забезпечують збільшення урожаю зерна на 12,0– 14,5 % порівняно із класичними препаратами.

 

При застосуванні препарату рослини фіксують від 90 до 260 кг на 1 га азоту атмосфери, а урожай зерна в польових умовах зростає на 18–23 %. Після збирання урожаю у ґрунті та пожнивних рештках залишається високий вміст азотних сполук органічного походження.

 

🔹Переваги інокулянту Ризостим:

 

1. Використання високоефективних штамів ризобій, створених за допомогою нанобіотехнологічних підходів; 

 

2. Використання природнього полімеру для поліпшення прилипання бактерій до насіння та їх зберігання на насінні протягом 2 місяців; 

 

3. Використання комплексу біополімерів природного походження, які пришвидшують формування симбіозу, активізують нітрогеназний комплекс бактерій та підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів довкілля;

 

4. Відсутність сторонньої мікрофлори гарантує високий титр бульбочкових бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату;

 

5. Препарати сумісні з багатьма рекомендованими хімічними препаратами для обробки насіння;

 

6. Більший термін зберігання і вища ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні хімічних засобів захисту.

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Олег Якимов, 26.10.2022
всім раджу тільки цей
вже третій рік з ним працюю
Деня Прут, 24.05.2022
Я від цього інокулянта просто тащусь і мій агроном тоже. Бууду рекомендувать всім
Олена Петрівна Куца, 26.03.2022
Сухий інокулянт, удобно обробити, держала к кладовці, тепер чекаю на ті бульбашки на сої
Діма Ковпак, 23.03.2022
Взяв тридцять пачок під сою бо зараз на азотнне цена ппц, Денис погане ніколи не слав
Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара