Карбамід N 46,2 (Сечовина) 25кг

Карбамід N 46,2 (Сечовина) 25кг
Перегляди: 87
Найбільш концентроване водорозчинне, повільно діюче азотне добриво
Обсяг / Вага: 25 кг
Популярні запити: Карбамід Мін добрива
Виробник:
2 260 грн
Увійди та отримай бонус при покупці: 45 грн

🔹 Склад: Азот N 46%

 

🔹 Норма внесення: обприскування по листу 4-10 кг/га

 

🔹 Загальний опис:

Карбамід використовується як допосівне добриво на всіх ґрунтах під різні культури. Його можна вносити для підживлення просапних і овочевих культур з невідкладною заробкою у ґрунт. Несвоєчасна заробка може призвести до втрати азоту через випаровування аміаку, який утворюється під час розкладу вуглекислого амонію, на який перетворюється карбамід.

 

Добриво відмінно показує себе при некореневому підживленні всіх культур, адже, на відміну від будь-яких інших азотних добрив, не спричиняє опіки рослині і сприяє підвищенню білка, клейковини й вуглеводів.

 

У ґрунті сечовина повністю розчиняється ґрунтовою вологою і під дією ґрунтового ферменту уреази швидко амоніфікуєтсья, перетворюючись у вуглекислий амоній (карбонат амонію). Амоній, що утворився, поступово поглинається колоїдною фракцією ґрунту, що виключає втрату азоту і сприяє поступовому поглинанню рослиною.

 

Спочатку карбамід поводить себе як слаболужне добриво, тому ефективний на кислих і слабокислих ґрунтах. Частина амонію під час вегетації може нітрифікуватися, через що утворюється незначна кількість нітратного азоту, який легко поглинається рослиною. За таких умовреакція не змінюється і відбувається незначне біологічне підкислення.

 

Після поглинання рослинами всього азоту від карбаміду в ґрунті не залишається ані кислих, ні лужних залишків, і реакція ґрунтового розчину не змінюється

 

🔹Переваги застосування:

 

1. Сприятливо впливає на нарощування вегетативної маси рослинності.

 

2. Активно впливає на розвиток кореневої системи, в результаті чого поліпшується подача води і поживних речовин по стовбуру рослини.

 

3. Підвищує стійкість рослин від шкідників та хвороб.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара