Міладар Дуо 5л

Міладар Дуо (аналог Елюміс)
Перегляди: 2713
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи
Обсяг / Вага: 5 л
Виробник:
3 870 грн

🟢 Діюча речовина

 

Мезотріон 100 г/л, Нікосульфурон 45 г/л

🌽Кукурудза
- Норма внесення: 1,25-1,75 л/га + 0,3 л/га Прилипач
- Фаза внесення: Обприскування у фазі 3-8 листків культури

🟢 Норма робочого розчину

150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту

🟢 Спектр дії
Вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, просо куряче, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, ромашка (види), щириця (види), амброзія (види), гірчак (види), кропива глуха пурпурна, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролісник однорічний, чистець (види), шпергель звичайний, канатник Теофраста, лутига розлога, лобода біла, дурман звичайний, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшника, паслін чорний, нетреба звичайна, ваточник сирійський.

🟢 Сумісність
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не робити бакові суміші з препаратами з групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками — 7 діб.

🟢 Механiзм дії
Гербіцид системної дії.

 

Нікосульфурон припиняє поділ клітин шляхом блокування процесів, які відповідають за біосинтез основних амінокислот.

 

Мезотріон блокує дію рослинних ферментів, які беруть участь у синтезі каротиноїдів, який розширює спектр поглинання хлорофілу. Поєднання двох діючих речовин дає можливість знищувати бур’яни, стійкі до гербіцидів на основі 2,4-Д, сульфонілсечовин, триазинів та інші.

🟢 Особливостi застосування
Протягом 7 днів до або після застосування МІЛАДАР ДУО не проводити міжрядну обробку ґрунту. Окрім фази 5 листків у кукурудзи, можливе також застосування до 8 листка культури. Оптимальною умовою для застосування МІЛАДАР ДУО є тепла погода (12-25°С) при оптимальній вологості ґрунту і повітря. Не рекомендується застосування препарату при несприятливих умовах (холодна або спекотна погода, надмірне зволоження та пригнічений стан бур’янів). Гербіцид має деякі обмеження щодо посіву культур в сівозміні: після його застосування на наступний рік можна висівати усі сільськогосподарські культури, окрім буряків цукрових, гороху, нуту та овочевих. Соняшник та соя — після проведення оранки. На момент обробки однорічні злакові бур’яни мають перебувати у фазі 2-3 листки, багаторічні злакові висотою — 10-15 см, однорічні дводольні – сім’ядолі – 4 листки. При обробці по переросших бур’янах ефективність дії знижується.

🟢 Переваги препарату
1. Номер один у контролі злісного бур’яну – ваточника сирійського;

2. Високоефективний двокомпонентний гербіцид для знищення усіх видів бур’янів у посівах кукурудзи;

3. Гнучкий у строках застосування – від 3 до 8 (10) листків кукурудзи;

4. Відсутня необхідність у баковому «партнері»;

5. За рахунок мезотріону проявляє пролонговану ґрунтову активність, що стримує появу наступних хвиль дводольних бур’янів;

6. Синергізм двох діючих речовин дозволяє знищувати багаторічні види (берізка польова, осоти, пирій повзучий інші);

7. Повна відсутність фітотоксичності на культуру в порівняні з іншими гербіцидами;

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Тарас Будкевич, 11.01.2023
Колеги на кукурудзу тільки це плюс прилипач і буде вам щастя
Ім`я та Прізвище
Зміст відгуку

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара