Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Ранній гібрид (ФАО 180), який швидко віддає вологу та забезпечує стабільну врожайність навіть у мінливих умовах. Відмінно реагує на внесення мінеральних добрив, показує високу рентабельність
Характеристики
| Застосування: | на 1 га |
| Селекція: | Україна |
| Виробник: | Агрофірма Ювекс |
| Рік урожаю: | 2025 |
| Насіння протруєно: | Флудіоксоніл, Металаксил – М |
| Вага: | 23 кг |
Врожайність
| Потенціал: | 120 ц/га |
| Фактична: | 90 ц/га |
Біологічні ознаки
| Стиглість: | ФАО 180 |
| Термін вегетації: | 103 - 107 діб |
| Генерація: | Гібрид F1 |
| Зони вирощування: | Степ, Лісостеп, Полісся |
Рослина
| Висота рослини: | 220 - 230 см |
Качан
| Форма: | Конусно-циліндрична |
| Довжина: | 20 -22 см |
| Кількість рядів на качані: | 14 - 16 |
| Кількість зерен у ряду: | 34 - 38 |
| Стрижень: | Червоний |
Зерно
| Форма зерна: | Кременисто-зубоподібне |
| Колір зерна: | Жовто - помаранчеве |
Якість
| Маса 1000 насінин: | 270 грам |
| Вміст білка: | 10,0 % |
| Вміст крохмалю: | 73 % |
| Вихід зерна при обмолоті: | 79 % |
| Напрям використання: | Універсальний |
Висів
| При достаньому зволоженні: | 80 тис шт/га |
| В посушливих умовах: | 55 тис шт/га |
Агрономічні властивості
| Холодостійкість: | Висока |
| Посухостійкість: | 8 балів |
| Стійкість до вилягання: | 9 балів |
| Стійкість проти сажки: | 9 балів |
| Стійкість до перестою: | Висока |
Параметри
| Нормативний документ: | Сертифікат якості |
Опис
Особливості гібриду ДН Пивиха
- Кращий гібрид для Лісостепу та Полісся
- Покращена версія гібриду Дніпровський 181 СВ
- Висока технологічність та рентабельне насінництво
Способи доставки
Нова Пошта
ДН Пивиха
Написати Відгук
JoomShopping Download & Support





