Характеристика фаз розвитку та стиглості зерна

Пшениця озима 🌾

Формування та достигання зерна. Після запилення та запліднення починається ріст та розвиток зернівок. В більшості озимих зернових культур ріст зернівок триває 7–15 діб. Потім відбувається так званий процес наливання зернівок. Суть його полягає у надходженні органічних речовин із вегетативних органів рослин до клітин ендосперму та їх перетворення на складні запасні сполуки.

Процес достигання озимих зернових культур супроводжується старінням та відмиранням вегетативних органів (листків, коренів, стебел). Виділяють три фази достигання зерна у злакових рослин: молочну, воскову та повну стиглість.

Стаття 01

Молочна стиглість настає через 10–14 діб після запліднення. На цей час зерно майже повністю збільшується в довжину, має зелений колір. На цю фазу зернівка містить молочно-рідкий, із суспензованими крохмальними зернами, розчин. Вологість зерна на початку фази молочної стиглості становить близько 60 %, а наприкінці – 40 %. Після висушування зерна, зібраного в цей період, його об’єм зменшується майже втроє, воно стає дрібним, зморшкуватим, але здатне до проростання. Пояснюється це тим, що в зернівці вже накопичується достатній вміст розчинних поживних речовин. Однак, при зберіганні таке зерно швидко втрачає схожість. В молочній стиглості рослина зелена, жовкнуть тільки нижні листки 

Воскова стиглість настає через 10–12 діб після молочної стиглості. Візуальними ознаками фази є майже повне пожовтіння всієї рослини, зеленими залишаються лише верхні вузли стебла. Зерно набуває нормального кольору, властивого для певного сорту і воскової консистенції, зернівка легко ріжеться нігтем. Вологість зерна на початку фази становить близько 40 %, а наприкінці – до 20 %. Триває ця фаза у посушливих умовах 6–8, а в зволожених, за опадів – 10–12 діб. Наприкінці фази у більшості рослин надходження поживних речовин у зернівку припиняється

Повна стиглість залежить від погодних умов і настає через 6–12 діб після воскової стиглості. Зерно в цій фазі сухе, його вологість становить 13–20 %. Фізіологічними ознаками фази є припинення надходження до зерна пластичних речовин, ферментів, збільшення вмісту сухих запасних речовин. Вологість зерна зменшується від 20 до 17 %, а в жарку погоду – від 15 до 12 %. У цій фазі необхідно виділити ще фазу повної технічної стиглості. За повної технічної стиглості зерно можна використовувати для переробки – виготовлення борошна, круп та іншої продовольчо-технічної продукції. Але на цій фазі стиглості фізіологічний розвиток зерна не закінчується. Воно ще не пройшло так званий період післязбирального дозрівання, а тому характеризується низькою схожістю.

Тому, високі посівні якості зерна і, зокрема, його здатність до проростання досягаються після завершення періоду післязбирального дозрівання. Він характеризується глибокими фізіолого-біохімічними змінами у зернівках. Перш за все закінчується синтез високомолекулярних білкових сполук, жирні кислоти перетворюються у жири, інгібітори росту – в сполуки, які не гальмують проростання. Змінюється також водо- та повітропроникність оболонок, вони набувають властивості пропускати воду, а тому зерно може нормально проростати. На практиці період післязбирального дозрівання враховується у визначенні життєздатності і схожості посівного матеріалу. 

Ознаки фаз розвитку і стиглості пшениці озимої

Знімок екрана 2022 07 04 о 13.20.15 

Характеристика фаз розвитку і стиглості кукурудзи🌽

Кукурудза у процесі дозрівання послідовно проходить 5 фаз розвитку зерна ‒ формування, молочного і тістоподібного стану, воскової і повної стиглості зернівки.

Фаза формування триває до 15 діб від запилення і запліднення, зернівка має вигляд прозоро-студенистого утворення, вологість складає до 80-90 %.

Біохімічний склад вміщує значну кількість лабільних речовин ‒ моно- і дисахарів, пентозанів, геміцелюлоз, клітчатки, тому зернівка є фізіологічно незрілою. У цій фазі визначення біологічної врожайності зерна кукурудзи є неможливим.

Фаза молочного стану припадає на вологість зерна 50-70 %, зернівка містить мутну рідину жовтуватого кольору внаслідок появи крохмалю і інших запасних речовин. Фаза триває 15-30 діб залежно від гібридів, характеризується здатністю насіння до проростання, але є ще непридатною для визначення біологічної врожайності.

Фаза тістоподібного за консистенцію зернівки стану є перехідною і свідчить про початок стиглості зерна, характеризується вологістю в межах 40-50 %. Вміст сухої речовини в зерні може досягати 80-90 %, життєздатність (схожість лабораторна) наближається до 90-95 %. За зовнішнім виглядом зернівка і качан характеризується як стиглі але вилущення зерна для аналізування його маси і вологості є складним, тому потребує спеціальної методики. За особливих обставин та потреб визначення біологічної врожайності зерна кукурудзи в цій фазі допускається, але за дотримання спеціальної експрес‒методики відбору зразків зерна (насіння) із качанів підвищеної вологості.

Фаза воскової стиглості характеризується наступними фізіологічними ознаками: вологість зерна 30-40 %, вміст сухої речовини 90-100 %, життєздатність за показниками лабораторної схожості 95-100 %, енергії проростання 90-95 %, сили росту 85-90 %. Візуальними ознаками фази є повністю виповнене зерно з властивим кольором і консистенцією зернівки, достатньо тверде. Результати визначення біологічної врожайності у цій фазі майже повністю характеризують фактичну врожайність у перерахунку як на зерно вологе так і стандартної вологості (15 %- зерно товарне, 14 %- насіння).

Фаза повної стиглості розпочинається за вологості 25 % і нижче, зерно є повністю сформованим за фізіологічними і візуальними ознаками. Подальше перебування зерна на рослині супроводжується фізико‒ механічним випаровуванням вільної вологи, залежно від погодно‒ кліматичних умов місця вирощування. За визначення біологічної врожайності у цій фазі необхідно враховувати наступне:

- по-перше, у разі особливих погодно-кліматичних умов (опади, висока температура повітря) можлива фізіологічна втрата сухої речовини на процеси посиленого дихання вологого зерна, і, як наслідок, зниження фактичної врожайності від розрахункової;

- по-друге, за перестою і пізнього збирання зростають механічні втрати за роботи комбайнів, транспортування, післязбиральної обробки.

Зовнішні візуальні ознаки фаз стиглості зерна кукурудзи наведено в таблиці

Знімок екрана 2022 07 04 о 13.21.39

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара