Засоби захисту рослин
Насіння
ЗЗР дрібна фасовка
Культура
Сорти Дворучки
Рішення для основної проблеми фермерів, які не можуть сіяти озимі в сроки і переходять до пізніх посівів - це озимі дворучки!
Дворучки - група сортів рослин, що розвиваються при осінньому посіві як озимі, а при весняному — як ярі.
Причин для пізніх посівів може бути багато. Чи то ще не зібрали попередника, чи то осінню грунт сухий і не вистачає вологи для отримання сходів пшениці. Тому часто «чекають до останнього» і сіють озиму пшеницю дуже пізно. А такі посіви вимерзають взимку через поганий розвиток восени. Але є сорти, які призначені саме для таких пізніх посівів і вони відмінно переносять посіви пізньої осені, на початку зими і в лютому - це пшениці/ячмені дворучки.
Терміни збирання врожаю пшениці при пізньому посіві сортів дворучок, практично збігаються зі звичайною озимою пшеницею. Це відбувається у зв'язку з дуже інтенсивним стартовим ростом пшениці дворучки, що компенсує дефіцит розвитку в порівнянні зі звичайною озимою пшеницею, посіяної в жовтні.
Сіяти можна починаючи з кінця жовтня і до весни.
Потенціал врожайність культур дворучок схожий з врожайність ярої пшениці - 80-110 ц/га. Якість зерна теж висока, проте щоб досягти максимальної, треба використовувати інтенсивну технологію та підживку.
В нашому кліматі дуже поширені до посіву не тільки пшениця-дворучка, а й ячмінь-дворучка.
Ознайомитись детальніше по сортам можна у каталозі Зернових колосових культур
Наприклад сорт озимого ячменю Дев‘ятий вал виведений від схрещення ліній Вакула та Зимовий. Від сорту Вакула передано велике зерно (47,1 - 49,4) здатність до підвищенного кущення і здатність давати високі врожаї в умовах недостатньої вологозабезпеченості.
Консультація
Культура / Застосування
ЗЗР дрібна фасовка
ЗЗР від 5л