Озимі дворучки - це рішення для основної проблеми фермерів, які не можуть сіяти озимі в сроки і переходять до пізніх посівів.

🌾Дворучки - група сортів рослин, що розвиваються при осінньому посіві як озимі, а при весняному - як ярі.

Причин для пізніх посівів може бути багато. Чи то ще не зібрали попередника, чи то осінню грунт сухий і не вистачає вологи для отримання сходів пшениці. Тому часто «чекають до останнього» і сіють озиму пшеницю дуже пізно. А такі посіви вимерзають взимку через поганий розвиток восени. Але є сорти, які призначені саме для таких пізніх посівів і вони відмінно переносять посіви пізньої осені, на початку зими і в лютому - це пшениці/ячмені дворучки.

Терміни збирання врожаю пшениці при пізньому посіві сортів дворучок, практично збігаються зі звичайною озимою пшеницею. Це відбувається у зв'язку з дуже інтенсивним стартовим ростом пшениці дворучки, що компенсує дефіцит розвитку в порівнянні зі звичайною озимою пшеницею, посіяної в жовтні.

🚜Сіяти можна починаючи з кінця жовтня і до весни.

Потенціал врожайність культур дворучок схожий з врожайність ярої пшениці - 80-110 ц/га. Якість зерна теж висока, проте щоб досягти максимальної, треба використовувати інтенсивну технологію та підживку.

🌾В нашому кліматі дуже поширені до посіву не тільки пшениця-дворучка, а й ячмінь-дворучка.

✅Ознайомтесь детальніше з сортами дворучками у каталозі Зернових колосових культур

Наприклад сорт озимого ячменю Дев‘ятий вал виведений від схрещення ліній Вакула та Зимовий. Від сорту Вакула передано велике зерно (47,1 - 49,4) здатність до підвищенного кущення і здатність давати високі врожаї в умовах недостатньої вологозабезпеченості.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара