Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters
 

👌Рішення для основної проблеми фермерів, які не можуть сіяти озимі в сроки і переходять до пізніх посівів - це озимі дворучки!

 

🌾Дворучки - група сортів рослин, що розвиваються при осінньому посіві як озимі, а при весняному — як ярі.

 

93BA34EA DFB7 4341 8582 E49AB379D83C

 

Причин для пізніх посівів може бути багато. Чи то ще не зібрали попередника, чи то осінню грунт сухий і не вистачає вологи для отримання сходів пшениці. Тому часто «чекають до останнього» і сіють озиму пшеницю дуже пізно. А такі посіви вимерзають взимку через поганий розвиток восени. Але є сорти, які призначені саме для таких пізніх посівів і вони відмінно переносять посіви пізньої осені, на початку зими і в лютому - це пшениці/ячмені дворучки.

 

Терміни збирання врожаю пшениці при пізньому посіві сортів дворучок, практично збігаються зі звичайною озимою пшеницею. Це відбувається у зв'язку з дуже інтенсивним стартовим ростом пшениці дворучки, що компенсує дефіцит розвитку в порівнянні зі звичайною озимою пшеницею, посіяної в жовтні.

 

🚜Сіяти можна починаючи з кінця жовтня і до весни.

 

Потенціал врожайність культур дворучок схожий з врожайність ярої пшениці - 80-110 ц/га. Якість зерна теж висока, проте щоб досягти максимальної, треба використовувати інтенсивну технологію та підживку.

 

🌾В нашому кліматі дуже поширені до посіву не тільки пшениця-дворучка, а й ячмінь-дворучка.

 

✅ Ознайомитись детальніше по сортам можна у каталозі Зернових колосових культур

 

Наприклад сорт озимого ячменю Дев‘ятий вал виведений від схрещення ліній Вакула та Зимовий. Від сорту Вакула передано велике зерно (47,1 - 49,4) здатність до підвищенного кущення і здатність давати високі врожаї в умовах недостатньої вологозабезпеченості.

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара