Методи протруювання:

 

Протруювання важливо виконувати в затіненому місці. Для обробки зерна у великих обсягах в великих господарствах використовують спеціальні машини, які суттєво полегшують і прискорюють цей процес. 

 

Звичайно ж, кожен фермер був би радий мати подібну техніку, та тільки коштує вона дуже дорого, а тому багатьом просто не по кишені. 

 

Але все ж аграрії знайшли вихід і почали використовувати для цієї процедури бетономішалку. З її допомогою обробка теж займає небагато часу, та й особливих навичок в даному випадку не потрібно. 

IMG 2963 копія

 

Як протравити зерно бетономішалкою? 

 

Головне - дотримуватися правильні пропорції. У звичайну бетономішалку поміщається близько 20 кг посівного матеріалу. На таку кількість насіння потрібно 200 мл робочого розчину (він заливається в останню чергу). Далі необхідно запустити техніку і почекати близько 3 хвилин. І таким чином за такий невеликий проміжок часу ви зможете протравить відразу 20 кг посівного матеріалу. 

 

Протруйвання в ванній не таке ефективне, але ваша задача, щоб на максимальну кількість потрапив розчин протруйників. Зерно потрібно висипати в ванну і дуже ретельно перемішувати поки обприскуєте робочим розчином протруйника.

 

Проводячи обробку зерна, не слід забувати ще про ще одного злісному шкідника - гризунів. Ховрахи, миші-полівки, хом'яки здатні завдати відчутної шкоди посівам. Тому буде не зайвим протравить зерно від гризунів, в домашніх умовах це теж можна зробити. Для цієї мети застосовуються спеціальні препарати - родентициди. Ми рекомендуємо Бродівід.

 

***

Препарати для протруювання:

 

Необхідно використовувати спеціально призначені для цих цілей протруйники інсектицидні і фунгіцидні. 

 

Перші захистять від численних комах-шкідників, які нападають на зерно і значно знижують його схожість. Другий вид препаратів вбиває головню, ефективно бореться з фузаріозом і кореневою гниллю. 

 

Протравити зерно найкраще такими препаратами, як Тебузан Ультра, Номінал Ультра, Самурай. 

 

Але для гарного проростання та великого урожаю рекомендується використовувати і добрива. Ми рекомендуємо Гумат Калію+NPK / Навоз (Польща). Головною особливістю є потрібний вміст макро- і мікроелементів.

 

Одним словом, отримати хороший урожай зернових не так вже й складно якщо дотримуватись цих рекомендацій. 


Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара