Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters
 
Бобові культури відіграють важливу роль як в системі землеробства, так і в технологіях виробництва сільгосппродукції в цілому.

Бобових культур на ранніх стадіях розвитку вкрай необхідна волога для швидкого появи сім'ядоль і формування першого справжнього листка. Якщо на цьому етапі розвитку насіння або проросток відчувають стрес, то це неминуче призводить до різкої втрати польової схожості.
 
4325B0E1 A443 42A5 9384 9576D067C641
 
Для збільшення схожості, насіння сої необхідно обробляти протруйниками і інокулянтом.

Протруйники бувають двох видів: фунгіцидні та інсектицидні:

- Фунгіцидні протруйники необхідні так як рослини сої вражають близько 50 хвороб, з них понад 30 - грибних, 10 - бактеріальних і 6 - вірусних, які проявляються на різних фазах росту і розвитку рослин - від проростання до повної стиглості. Спочатку це призводить до сильного зрідження посівів, а згодом - до зниження індивідуальної продуктивності рослин. Ця культура досить часто уражається декількома хворобами одночасно, що знижує врожайність її насіння на 15-20% і більше, вміст білка - на 4-18%, вміст жиру - на 1,6-5,6%.

В період проростання та вегетації сої найбільш поширеними і небезпечними є:

1. Серед грибних хвороб - фузаріоз, антракноз, аскохітоз, несправжня борошниста роса, біла гниль, іржа, септоріоз, церкоспороз.

2. Серед бактеріальних хвороб - бактеріальна кутова плямистість (бактеріальний опік), пустульна плямистість і бактеріальне в'янення (вілт).

3. Серед вірусних хвороб - звичайна, або зелена, мозаїка сої, зморшкувата і жовта мозаїка.

Найбільш ефективне фунгіцидною протравлювачем є Грінфорт КТ 170 (аналог Вітаваксом Аріста), діюча речовина: Карбоксин, 170 г / л + Тірам, 170 г / л. Норма внесення 3 л на тонну насіння.

- Інсектицидні протруйники необхідні так як серед шкідників сої найбільшої шкоди посівам культури наносять бульбочкові довгоносики (смугастий, щетинистий), люцерни клоп, звичайний павутинний кліщ, чортополоховкі (сонцевік Будякова), попелиці, акацієвий вогнівки тощо.
Найдієвішим інсектецідним протравлювачем є Грінфорт Конфи (аналог Табу), діюча речовина: імідаклоприд, 500 г / л. Норма внесення 0,5 л на тонну насіння.

- Інокулянт - препарат високоактивних, конкурентоспроможних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої. Найкраще співвідношення ціна якості на ринку має Різоактів Торф (3 штами бактерії Bradyrhizobium japonicum)
Засіб налічує не один плюс. Воно сприяє високій врожайності, навіть при важких умовах погоди. Фіксує атмосферний азот, незважаючи на стресові ситуації. Має високу сумісність з різними пестицидами.

Для боротьби з бур'янами на сої ГМО застосовують Раундап і його аналоги.
Ефективність гліфосату на сої залежить від дозування та терміну застосування і стадій розвитку бур'янів. Для ефективної боротьби з бур'янами при вирощуванні сої, стійкої до Раундапу, гліфосат повинні застосовуватися після проростання більшості бур'янів. Залишки гліфосату не контролюють ріст бур'янів. Гліфосат, внесений на початку періоду вегетації, буде боротися з уже пророслими бур'янами, але бур'яни, що проросли вже після його застосування, які не підпадуть під його дію.

Пізніше застосування гліфосату (до змикання листя в міжряддях) дозволить знищити більшість бур'янів, але занадто довга затримка із застосуванням може привести до того, що деякі бур'яни виростуть занадто сильно, щоб їх можна було контролювати навіть за допомогою великих доз гліфосату.

Використання Грінфорт ІГ 480 (аналог Раундап), діюча речовина: ізопропіламінная сіль гліфосату 480 г / л, має для вас такі переваги: ​​найнижча ціна на ринку, сертифікація, свіжі терміни виготовлення і гарантія дотримання умов збереження.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара