Корзина 0
×
MOD_PRODUCTCARTNAME
MOD_INCARTNULL
MOD_INCARTNULL MOD_INCARTNTXT MOD_INCARTPROD MOD_INCARTPRODUCTS MOD_INCARTPRODUCT MOD_INCARTSUMM MOD_NAMESMES MOD_PHONEMES MOD_FASYBUY https://yason-agro.com/ /cart/view /component/jshopping/product/view?Itemid=0 https://yason-agro.com/cart/delete https://yason-agro.com/components/com_jshopping/files/img_products 2 грн ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: MOD_PRODUCTSTOTAL MOD_PRODUCTCARTNAME Sum total Do not set additional parameters
 

Система захисту кукурудзи

Вирощуючи кукурудзи, підприємці ставлять перед собою завдання забезпечити найкращий захист посівів від шкідників, хвороб і звичайно ж бур'янів.

 unnamed 13

Протруювання насіння кукурудзи

Протруювання насіння є одним з найбільш економічних і екологічних заходів для захисту рослин від шкідників і хвороб. На насіння наносять пестициди, які знищують інфекції не тільки зовні, але і всередині.

При цьому використовують протруювач на основі таких діючих речовин, як карбоксин + тирам, флудоксоніл + металоксіл. Обробку насіння проводять або способом зволоження або водною суспензією препаратів з розрахунку 5-8 л води на тонну насіння.

Кукурудза, як жодна із зернових, схильна до численних захворювань, серед яких в Україні повсюдно зустрічаються пліснявіння насіння і паростків, пухирчаста і курна головешки, кореневі і стеблові гнилі, хвороби качанів - фузаріоз, нігроспороз, бактеріоз і бель. Гельмінтоспоріоз і іржа вражають рослини в більш вологі роки, у другій половині літа. Хвороби завдають істотної шкоди посівам кукурудзи. Підраховано, що недобір врожаю з цієї причини може досягати 30-35% валового збору.

Найчастіше використовують Грінфорт КТ 170 (аналог Вітаваксом Аріста) для фунгіцидної протруювання, діюча речовина: Карбоксин, 170 г / л + Тірам, 170 г / л. Норма внесення 2,5 - 3,0 л / тн. І Грінфорт Конфи (аналог Табу) для инсектицидного протруювання, діюча речовина: імідаклоприд, 500 г / л, норма внесення 6 - 8 л / га.

Гербіциди для кукурудзи

При сильному засміченні полів багаторічними бур'янами (види осотів, молочаю, гірчака і пирію) потрібно провести обприскування бур'янів, аналогами Раундап 2-3 л / га за 2 тижні до початку основного обробітку грунту. Добре працює Грінфорт ІГ 480 (аналог Раундап), діюча речовина: ізопропіламінная сіль гліфосату 480 г / л.

Серед ґрунтових гербіцидів в господарстві застосовують аналоги Харнес в нормі 3 л / га до появи сходів культури. Однак цей гербіцид не забезпечує чистоти поля на весь період вегетації кукурудзи, тому до грунтової схемою захисту посіву додають бакову суміш Корнайс АС (аналог Мілагро) 1 л / га + Грінфорт Преміум (аналог Прима) 0,4-0,5 л / га. Гербіцид аналог Мілагро, який досить м'яко працює по кукурудзі, діє, перш за все, на однорічні та багаторічні злакові бур'яни та деякі дводольні, тому для посилення його впливу на дводольні бур'яни, до препарату додають аналог Прими.

Інсектициди для кукурудзи

Злісні шкідники сходів кукурудзи - різні види дротяників і жуки черниши, личинки цих комах живуть в грунті і можуть значно ушкоджувати проростки і коріння кукурудзи, з ними боротьбу проводять за допомогою обробки насіння інсектицидними препаратами, які описані вище. Не менш шкідливим вважається кукурудзяний стебловий метелик, його гусениці пошкоджують качани, листя і стебло рослини.

Ми рекомендуємо, в фазі сходів при чисельності 2 і більше таких шкідників і пошкодження 15% рослин, проводити обприскування посівів інсектицидами. Зокрема, використовуються такі препарати як Грінфорт ІЛ 200 (аналог Борей), діюча речовина: Імідаклоприд, 150 г / л, Лямбда-цигалотрин, 50 г / л, норма внесення 0,2 - 0,3 л / га.

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

 

 

Консультація

ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК 24/7

Заказ товара